Böke bombası!

CHP’nin, Tansu Çiller’e benzerliği dolayısıyla bir bakıma “Sarışın Güzel Kadın”ı olarak değerlendirilen Selin Sayek Böke, durduk yere neden istifa etti?Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan...

CHP’nin, Tansu Çiller’e benzerliği dolayısıyla bir bakıma “Sarışın Güzel Kadın”ı olarak değerlendirilen Selin Sayek Böke, durduk yere neden istifa etti?
Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı idi… Parti Sözcüsü idi… Makamı, sekreteri, danışmanları vardı… Kısaca iyi bir havası vardı, partide… Konuşmaları, raporları CHP koridorlarında dikkatle takip ediliyordu.
Yurtdışı bağlantıları merakla izlenmekteydi…

Kemal bey, büyük umutlarla transfer etmişti kendisini partiye…
Tamam, 16 Nisan Referandumu sonrası başta Deniz Baykal olmak üzere Fikri Sağlar ve Muharrem İnce’nin sert ve tepkili açıklamaları partide belli bir depreme yol açtı ama bundan Selin hanım neden alındı ki!
Varsa bu bilmeceyi çözen beri gelsin!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
3B Formülü! 27 Aralık 2017 | 161 Okunma Bir neslin hayallerini mahvettiler! 25 Aralık 2017 | 284 Okunma “Pes” diyorum, başka da bir şey demiyorum… 22 Aralık 2017 | 156 Okunma Bu mağduriyeti kim giderecek? 20 Aralık 2017 | 157 Okunma Sadık Albayrak-Berat Albayrak 18 Aralık 2017 | 580 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar