Seçicilere ve adaylara dikkat!

Aman dikkat! Bu dönemde belediye başkanlığına ve belediye meclisi üyeliğine seçilecekler var ya, onlar bir sonraki başkanlık ve milletvekili seçimlerinin neticesinin belirlenmesine vesile olacaklardır icraatları ile.Yani bu...

Aman dikkat! Bu dönemde belediye başkanlığına ve belediye meclisi üyeliğine seçilecekler var ya, onlar bir sonraki başkanlık ve milletvekili seçimlerinin neticesinin belirlenmesine vesile olacaklardır icraatları ile.

Yani bu seçim, sadece yarınki yerel yöneticileri değil, bir sonraki seçimde, başkan ve milletvekillerini seçecek seçmene yol gösterecektir.

Havayı kokluyorum, soruyorum, ortalıkta birçok isim dolaşsa da, Veysel Eroğlu adı özellikle bugünkü şartlarda tabanda en fazla gönül rahatlığı ile oy verilecek isim gibi görünüyor.

Hayırlısı olsun. Ben sadece üzerimize düşen görev açısından doğru bir tercihte bulunma adına bir görüş sahibiyim. Gerisi de beni ilgilendirmiyor. 

Başkaları kötü, daha kötü olduğu için “siz” değil, siz zaten hakkınız olduğu için tercih edilmelisiniz..

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Seçim takvimi 19 Şubat 2019 | 21 Okunma Dünyanın kalbini dinle 18 Şubat 2019 | 7.841 Okunma Medeni Kanunun 93. Yılı 17 Şubat 2019 | 5.126 Okunma Seçim havası 16 Şubat 2019 | 7.812 Okunma Sevgililer Günü 15 Şubat 2019 | 8.528 Okunma
TÜM YAZILARI