Neo Christianity Army

Yeni Zelanda’nın Hagley Park bölgesinde “Christchurch ilçesi”ndeki iki camiye silahlı saldırı düzenlendi ve 50’den fazla Müslüman Cuma namazında hayatını kaybetti.. Saldırganlar saldırı öncesi...

Yeni Zelanda’nın Hagley Park bölgesinde “Christchurch ilçesi”ndeki iki camiye silahlı saldırı düzenlendi ve 50’den fazla Müslüman Cuma namazında hayatını kaybetti.. Saldırganlar saldırı öncesi sosyal medyadan paylaştıkları sözde manifestoda, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye’ye yönelik tehditler savurdu. El Nur Camii’ne yönelik saldırı sırasında camide 200 kişi bulunuyordu. Saldırgan internette yayınladığı manifestosunda; Erdoğan’ı “Halkımızın en kadim düşmanı olan Türklerin lideri” olarak anıyor ve öldürülmesi çağrısında bulunuyor. Terörist Brenton Tarrant yayınladığı bildiride, “Boğaz’ın doğu tarafında barış içinde yaşayabilirsiniz. Fakat Avrupa topraklarında, Boğaz’ın batısındaki herhangi bir yerde yaşayamazsınız. Sizi öldürür ve topraklarımızdan süreriz. ‘Kostantinopolis’e gelecek ve bütün camiler ile minareleri yıkacağız. Ayasofya’yı minarelerden kurtaracağız. İstanbul bir kez daha Hristiyan toprağı olacak” ifadelerini kullanıyor. Gözaltına alınanların sayısı biri kadın 4’kişi. Gözaltına alınan saldırganların araçlarında çok sayıda patlayıcı ele geçirildi ve Yeni Zelanda polisi, ülkedeki tüm camilere muhtemel yeni saldırı endişesi ile ve güvenlik gerekçesi ile kapılarını kapatması uyarısında bulundu.

Yeni Zelanda Başbakanı, anti kapitalist çıkışları ile tanınan İşçi Partili Jacinda Kate Laurell Ardern 2 ayrı camiye yapılan saldırıya ilişkin son dakika açıklamalarda bulundu! 10 kişinin Linwood Camii’nde, 30 kişinin de El Nur Camii’nde öldüğünü belirten Ardern, 20’si ağır 48 kişinin de yaralandığını açıkladı. Başbakan Ardern’in yaptığı açıklamada, saldırganların Hristiyan bir kişi olduğunu söyledi. Ardern ayrıca katliamı yapanın, saldırıya ait görüntüleri paylaşan, 70 sayfalık bildirisini yayınladığı sosyal media hesabının kapatıldığını söyledi ve ‘Bugün ülkemizin en karanlık günlerinden biri. Bu saldırı, eşi görülmemiş bir şiddet eylemi› dedi. Bu olay, tam da Çanakkale’de Anzak ayini için bir aydan az bir zaman kala, Çanakkale savaşının yıldönümünün hemen öncesinde yaşandı. 

Avrupa Parlamentosunun Türkiye raportörü Hollandalı parlamenter Kati Piri tarafından kaleme alınan karar tasarısı oylanarak kabul edildi ve Türkiye’nin AB üyeliğinin dondurulması çağrısı yapıldı. Kati Piri, Macar asıllı Hollandalı bir siyasetçi. Temmuz 2014’ten bu yana Hollanda’yı temsilen İşçi Partisi’nin Avrupa Parlamentosu üyesidir. Bu da bir başka İşçi Partili. İsrail İşçi Partisi Genel başkanı Avi Gabbay yerleşimcilerin ve yerleşim politikasının, ‘Siyonizmin güzel yüzü’nü temsil ettiğini söyledi. Irkçı İsrail İşçi Partisi genel başkanı ayrıca yakın zamanda BAE’ye gizli bir ziyaret gerçekleştirdi. Eşzamanlı olarak, İsrail güvenlik güçlerinin Mescidi Aksa’ya müdahalesinin hemen öncesinde İsrail istihbaratı MOSSAD’ın başkanı Yossi Cohen’in de Mısır ve BAE ve Suudi Arabistan’ı ziyaret etmesi dikkatlerden kaçmamıştı.

Türkiye ve İslam coğrafyası, yeni bir Siyonist Haçlı ittifakının tehdidi altında. İsrail Lübnan’dan Hizbullah ve diğer Müslüman unsurları tasfiye ederek, Falanjistlerle birlikte orada bir Hristiyan devlet oluşturma gayretinde. Suriye’yi ise Lazkiye, Cebeli Dürz, Kuzey Suriye, Güney Suriye olarak bölüp,  Ortada Lübnan’ın kantonu olarak küçük bir Hristiyan bölge, Kürdistan içinde Süryani ve Ezdi kantonları oluşturma gayretindeler. Birleşik bir Suriye devleti. Suriye Federasyonu planı sözkonusu. Mısır ordusundan asker alıp, Suudi ve BAE parası ile kurulacak ordunun içine SDG’yi gömecekler. Suriye Demokratik Güçleri içinde hep PYD, yani Kürt unsurlar öne çıkarılıyor. Oysa SDG’nin içinde gizli bir “Haçlı askeri gücü” var. Suriye, Lübnan ve Irak Hristiyanları yanında, Afrika, Avrupa, Asya ve Latin Amerika’dan devşirilen Hristiyan unsurlar da bu yapının içinde gizli. Brüksel’de CHRİSTİANİTY ARMY ile sağlanan mutabakat çerçevesinde ABD, İngiliz, Alman, Fransız, Hollandalı, Belçikalı ve Avustralyalı Hristiyan unsurlar da buraya yönlendiriliyor ve bu unsurlara çok yönlü destek sağlanıyor. Yani PYD ile perdelenen, Selahaddin’in çocuklarının gerisinde planlanan bir haçlı ittifakı var. Bu son olay dilerim bu anlamda arkası gelecek bir işaret fişeği olmaz!

Bu plan gerçekleşirse, Türkiye, Rusya ve İran’a “bölgeden çık” denilecek. Çünkü Arap barış gücü var. ABD ve İsrail bu planın iki ana sponsoru. İngiltere ve Fransa da Sycos-Picot deklarasyonu çerçevesinde garantör ülke olarak orada yer alacak. Bütün bunlar, Haçlı koruması altında, Kudüs’ün İsrail’e başkent olarak kabul edilmesinin ardından Mescidi Aksa’nın yıkılarak, Büyük İsrail’e giden yolda son adım olan ve gerekirse uğrunda Tanrıyı kıyamete zorlayacakları, Meşiah’ın gelişi için Süleyman Mabedinin inşası için son adımı da atmış olacaklar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ve Yuhanna Vahyi’nde tarihin sonu 23 Mayıs 2019 | 3.800 Okunma İncil ve Tevrat’ta bundan sonra olacaklar hakkında.. 22 Mayıs 2019 | 6.980 Okunma Ya Kahhar 21 Mayıs 2019 | 3.382 Okunma Kızılca kıyamet, koptu kopacak! 20 Mayıs 2019 | 23.358 Okunma Kaftancıoğlu’ndan İmamoğlu’na! 19 Mayıs 2019 | 14.705 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar