Kovboy’a kötü haber

Trump dün şerefini kaybetmişti, bugün ailesini ve koltuğunu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya.Suçlu, kriminal bir gasıp, bugün dünyanın en zengin ve silah bakımından en güçlü ülkesinin...

Trump dün şerefini kaybetmişti, bugün ailesini ve koltuğunu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya.

Suçlu, kriminal bir gasıp, bugün dünyanın en zengin ve silah bakımından en güçlü ülkesinin başında bulunuyor. Bu da tüm dünya için bir güven krizine sebeb oluyor.

Bu “Hasta adam” dünyayı bir savaş ve terör bataklığına doğru sürüklerken sırtını büyük ölçüde muharref birtakım inanışlara dayıyor. Siyonist Yahudiler, Siyonist Hristiyanlar ve Siyonist Müslümanlar (!) bu çılgına destek veriyorlar.

Siyonist Yahudiler bugünkü İsrail yönetiminin arkasındaki lobiyi, Siyonist Hristiyanlar Evengalişleri, Siyonist Müslümanları (!) FETÖ temsil ediyor.

ABD gelinen noktada içine sürüklendiği bu rezaletten nasıl kurtulacak belli değil. Bu durum kendisi için de, dünya için de tam bir felaket.

Trump şu hali ile Stalin gibi, Hitler gibi bir adam. Kendisi ile birlikte ülkesini, ülkesi ile birlikte kapitalizmi peşinden sürüklüyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şimdi veda vaktidir 01 Eylül 2022 | 7.461 Okunma Devlet adamına saygı 31 Ağustos 2022 | 2.088 Okunma Yasa yapmak 30 Ağustos 2022 | 840 Okunma Bana güven, gerisini merak etme sen 29 Ağustos 2022 | 2.942 Okunma Çorba sever misiniz? 28 Ağustos 2022 | 1.546 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar