Kaftancıoğlu’ndan İmamoğlu’na!

Canan Kaftancıoğlu Allah’a inanmıyor ama iftara katılıp. dua edebiliyor. Trump da Müslümanların ilk kıblesi için işgal planları yaptığı şu günlerde bir “Beyazsaray geleneği” olarak Müslüman temsilcilere iftar verdi...

Muhtemelen “Sudeysigillerden” ya da bir başkasını da davet ettirip, Kur’an-ı Kerim’den ayetler de okutturulmuştur. “Sofra duası”nda Trump ne yaptı bilmiyorum. Belki de o istavroz çıkarmıştır. Siyaset artık böyle yapılıyor.

Vatikan’da da Kur’an-ı Kerim’den ayetler okutuluyor bazı törenlerde. Bu “moda”ya uyulacak olursa herhalde Beştepe’de de Tevrat ya da İncil’den bölümler okutulması gerek. İngiltere’nin İstanbul başkonsolosluğu bu sene iftar verdi. Geçen senelerde de veriliyor mu idi bilmiyorum.

Din” dediğin ne ki, işte böyle bir şey!?. Okur, geçer gidersin!? FETÖ’ye fırsat verseydiniz, o Tevrat’la başlayıp, Zebur’la devam eder, İncil’den sonra Kur’an okuturdu. İçeceklerin kokteylini yapıyoruz ya, bu da dini bir kokteyl. Zemzem’e biraz vaftiz suyu, biraz ayazma suyu katarsınız, bir imam, bir haham, bir papaz okur üflerler afiyetle içersiniz. (Tevbe estağfurullah)

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ey şehid! 20 Haziran 2019 | 5.209 Okunma Seçim sonrası mı!? 19 Haziran 2019 | 10.665 Okunma Kim ne dedi? 18 Haziran 2019 | 6.298 Okunma Lazistan, Kürdistan, Polonezköy derken.. 17 Haziran 2019 | 8.006 Okunma Son hafta 16 Haziran 2019 | 4.279 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar