Dünyaya kaç devlet gerek!

Birileri kafaya koymuş, nükleer, biyolojik, kimyasal savaş, kısırlaştırma, terör, siber yöntemlerle dünya nüfusu azaltılacak. Tabii ki, onların bir planı varsa Allah’ın da bir hükmü var, Sonuçta Allah’ın dediği olacak.

Ama biz kafirler ve zalimler topluluğunun tehdidine karşı hazırlıklı olmamız gerek. Bu imtihanımızın gereğidir.

Bugün dünyada 3 birleşik devlet var. “United States”, yani ABD, “Birleşik devletler”. İngiltere yani “Birleşik Kırallık”. Aslında 3 İngiltere var. “Britanya”, “Büyük Britanya”, “England”! Bir de, EU, daha önce AET diyorduk, şimdi AB diyoruz, İngilizcesi “Europe Union”. Biz “Avrupa Birliği” diyoruz ama, asıl doğru ifade ile “Birleşik Avrupa”

Peki en kötü senaryoya göre dünyada kaç devlet olacak. Söyleyeyim. Amerika kıtasında 3 devlet, Kuzey, Güney, Amerika Birleşik devletleri.

Senaryoya göre Avrupa’da iki devlet var “Birleşik Kırallık” ve “Birleşik Avrupa”. Kuzeyde Rus Birleşik Rus, Balkan, Kafkas Halkları Devletleri”, Asya’da 3 birleşik devlet var: “Malay”, “Hind” ve “Çin” Birleşik devletleri, Afrika’da bir. Bir de “Birleşik Arap devletleri” var ki Kuzey Afrika ve Doğu Afrika bu gruba dahil.

Ortada ise Birleşik Türk devletleri topluluğu. Yani toplam 11 yeni imparatorluk.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Doğru karar 21 Ağustos 2019 | 2.503 Okunma Ne aceleci bir topluluk olduk! 20 Ağustos 2019 | 6.988 Okunma Kuşatma! 19 Ağustos 2019 | 11.516 Okunma J. Lopez’den J. Epstein’e! 18 Ağustos 2019 | 6.225 Okunma J. Lopez’den J. Epstein’e! 18 Ağustos 2019 | 221 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar