Bağdadi öldürüldü mü?

Öldürülse ne olur, öldürülmese ne olur! O bir piyon değil mi?! Onu çekersiniz altından bir yenisi çıkar. Sonuçta “bulunmaz Bursa kumaşı” değil. Onun arkasında onu eğiten, oynatan, yöneten bir güç var.

Öldürdüler mi? Mümkün. Eceli gelmişse ölmüştür. Ama birileri bundan kurtulmak veya öldürmek isteseydi, örgüt içinden birine ya da bir başkasına da yaptırırlardı bu işi.

Hem zaten kaç defa operasyon yapıldı kaç defa öldürüldü haberi geldi. Ve sonra yeniden çıktı ortaya.

Eğer DAEŞ ile mücadele görüntüsü vermek, hâlâ onlar için dünyayı kandırmak için bir işe yarıyorsa, işte anlı şanlı bir operasyon sözkonusu.

ABD kendi ajanının yerini ihbar edene ödül de vaad ediyor üstelik. DAEŞ lideri Ebu Bekir el-Bağdadi’nin baş danışmanlarından İsmail el-Etawi... Onun CIA ajanı olmadığından emin miyiz. İlginç değil mi, ahçısı da Türkiye’de yapılan bir operasyonda örgütün üst düzey yöneticileri ile birlikte ele geçiriliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kaç çeşit tıp var! 09 Nisan 2020 | 2.998 Okunma Kehanet güncellemesi 08 Nisan 2020 | 5.459 Okunma Korona’nın faydaları! 07 Nisan 2020 | 4.094 Okunma Meşiah geldi mi, gelmedi mi? 06 Nisan 2020 | 7.259 Okunma Koronayı gözümüze çok yaklaştırınca 05 Nisan 2020 | 3.377 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar