Aile nereye!

Bakın, sokağa çıkıp dolaşıyor musunuz, esnafla oturup konuşuyor musunuz, cami avlusunda insanlar ne konuşuyorlar, kulak veriyor musunuz!?. Halkın sorularına cevap veremiyorsanız ağzınızla kuş tutsanız bir karşılığı yok.

Dün İstanbul Sözleşmesinin yürürlüğe girdiği 1 Ağustos 2014 tarihinin 5. yıldönümü idi. Resmi ağızlardan beklenen ses duyulmadı. Eleştirinin hedefindeki kişi ve kuruluşlardan ses yok..

Oligarklara, faiz lobisine meydan okumak” güzel de, global çetenin dayattığı bu aile ifsadına yönelik operasyona karşı niye bir ilerleme sağlayamıyoruz! Tamam S400 kararı da güzel, Malezya ve Pakistan’la birlikte bu 3’lünün yapacağı çok güzel işler de var, ama bu yaradaki kanamayı durduramaz isek, bunların fazla bir değeri kalmayacak. Aileye ateş düşmüşse, kimsenin gözü başka bir şey görmeyecek. Tam adı, “Kadınlara Yönelik Şiddet ve Ev İçi Şiddetin Önlemesi ve Bunlarla Mücadele Hakkındaki Avrupa Konseyi Sözleşmesi” uygulandığı ülkelerde kadına şiddeti azaltmak yerine aileyi dağıtıp, toplumu “çocuksuz birliktelik/partnerlik” modellerine yönlendirerek şiddeti artırdı. Bu sözleşme vd, yasa, yönetmelik, genelgelerin vakit kaybetmeden kaldırılması gerek. Bu sorun, tek başına AK Parti’nin geleceği için son derece tehlikeli bir durum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Almanya: 3 adımda özgürlük 07 Aralık 2019 | 2.509 Okunma NATO 70 yaşında 06 Aralık 2019 | 2.834 Okunma NATO mu dediniz? 05 Aralık 2019 | 4.524 Okunma Dar-ul acaib 04 Aralık 2019 | 4.075 Okunma Bana sorarsanız: Dârüsselâm 03 Aralık 2019 | 4.508 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum