Milleti sadıka

Söz başında şunu söylemek isterim: Azerbaycan, Dağlık Karabağ işgalinde Ermenistan’a karşı galip gelecek ve bir gün mutlaka topraklarını yeniden Ermenistan’dan alacaktır.

Söz başında şunu söylemek isterim: Azerbaycan, Dağlık Karabağ işgalinde Ermenistan’a karşı galip gelecek ve bir gün mutlaka topraklarını yeniden Ermenistan’dan alacaktır. Şu anda harekat gayet başarılı.. Türk silahlı insansız hava araçları (SİHA), ki bunlar hava savunma sistemi avcısıdır, Karabağ’da gücünü gösteriyor. Ama her şeye rağmen Karabağ’daki işgalin mevcut harekatla bitmeyeceğini söyleyebiliriz. Azerbaycan’ın kazanımları mı? Elbette devam edecek. Karabağ’da jeopolitik parametrelerle ilerlemek gerekiyor. Ne demek istediğimizi yazımızın sonuna bırakarak, burada bir perde aralayıp tarihe biraz yolculuk yapalım. Hani “Ermeniler soykırım yanlısı değil” diyor ya birileri. 

Bu satırların yazarı Kahramanmaraşlıdır. Atalarım yıllarca Ermeni milletiyle beraber yaşadı. Fransızlar Maraş’ı işgal edinceye kadar Ermenilerle hiçbir sorunumuz yoktu. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yaşayan Cami 24 Kasım 2020 | 52 Okunma “İşittik ve İtaat Ettik” 17 Kasım 2020 | 70 Okunma Kur’ân’ı İkâme Edenler 10 Kasım 2020 | 137 Okunma Peygamber (s.a) Ahlakı 03 Kasım 2020 | 142 Okunma Topyekûn Manevi Diriliş Hamlesi 27 Ekim 2020 | 58 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar