Yeni partiler cephesinde ilginç şeyler yaşanıyor

AK Parti’nin yerel seçimlerde aday göstermediği belediye başkanları ile eski İl başkanlarının telefonları çalmaya başladı.

Bundan 1 ay önce Davutoğlu ile birlikte hareket edenler arıyor, “Sizinle birlikte yol yürümek istiyoruz” diyorlardı. Olumlu yanıt alamadılar. Aranan isimler Erdoğan’la yola devam edeceklerini bildirdiler.

Şu günlerde ise benzer isimleri Abdullah Gül-Ali Babacan partisiyle ilgili çalışmaları yürüten “işadamları” arayıp birlikte çalışmak istediklerini bildiriyorlar. Babacan adına işadamı gruplarının araması size ilginç gelmiyor mu? Başkanlar, siyasete Erdoğan’la devam edeceklerini belirtip telefonları kapatıyorlar. Belediye başkan adayı yapılmasa da il başkanlığından alınmış olsa da “Reis’le başlayanlar Reis’le devam etme”kararlılığını sürdürüyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Büyükelçilerin sınır dışı krizi nasıl aşıldı? 26 Ekim 2021 | 910 Okunma Büyükelçiler krizinde bir ihtimal daha var 25 Ekim 2021 | 7.560 Okunma Siyasi cinayetler soruşturması ne durumda? 22 Ekim 2021 | 773 Okunma Akşener ile Kılıçdaroğlu ne konuştu? 21 Ekim 2021 | 5.239 Okunma Kılıçdaroğlu’nda özgüven zehirlenmesi 20 Ekim 2021 | 2.312 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar