Sisli ortamda Erdoğan’ın mesajları

Kılıçdaroğlu, CHP Grubu’ndaki konuşmasının dört yerinde, “lağım” benzetmesi yapmıştı

Son dönemde Türkiye yine bir kaos ortamına sokulmak isteniyor. Ortalığın sis ve pusla kaplanması hedefleniyor. Bunun 2 yıl sonra yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgisi olmadığı söylenemez. Bizde Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde her zaman sancılı bir süreç başlatılmak istenir. Darbelere, muhtıralara varan, kıran kırana bir mücadele sergilenir. Eski dönemin yeni oyuncuları bir kez daha kriz ve kaos senaryosunu devreye soktular.

Böylesine kritik süreçlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği mesajları dikkatle takip etmekte yarar var. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün AK Parti grubunda yaptığı konuşma da onlardan biriydi.

PİYONLARA

Cumhurbaşkanı hitabeti güçlü bir lider. Konuşmalarının da bir fikir örgüsü var. Erdoğan, Kurtuluş Savaşı’nı yöneten, 15 Temmuz’da bombalanan Gazi Meclis vurgusu üzerinden bir misyon ortaya koydu.

“Milletimizin başını yere eğdirmedik. Bunu yaparken asla Türkiye’nin gündemini karanlık mahfillerde kurgulanan senaryolara teslim etmedik. Ülkemize ne şu veya bu dış.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan ne için ‘Hamdolsun’ dedi 16 Haziran 2021 | 9.269 Okunma HDP’de Akşener rahatsızlığı büyüyor 15 Haziran 2021 | 6.567 Okunma Türk-Amerikan ilişkilerinde yeni model önerisi 14 Haziran 2021 | 799 Okunma Muhalefet cephesinde hesaplar karıştı 11 Haziran 2021 | 7.383 Okunma Sisli ortamda Erdoğan’ın mesajları 10 Haziran 2021 | 6.822 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar