Özgür Özel- Erdoğan görüşmesinden sonraki hava

Bütün gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in görüşmesine çevrilmişti.

Beklentilere yol açan görüşmede nelerin konuşulduğu merak konusu oldu.

Daha önceki görüşmeden gündeme getirilen iki başlıkta sonuç alındığı için bu kez hangi konularda somut adım atılacak diye bir beklenti vardı.

ÖZGÜR ÖZEL’DEN TEŞEKKÜR

Görüşmede Özgür Özel, 28 Şubat mahkûmu olan emekli generallerin affedilmesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ediyor.

GÖLGE BAKANLARIN GÖRÜŞMESİ

Bir de bakanların, CHP’nin gölge bakanları ile görüşmelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ediyor. Bu diyaloğun devam etmesinin yararlı olacağını söylüyor. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, CHP Genel Başkan Yardımcısı İlhan Uzgel’le, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek’le, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ise yine Genel Başkan Yardımcısı Murat Bakan’la görüştü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Trump suikastında şüpheli Gizli Servis mi 19 Temmuz 2024 | 31 Okunma Şantajlar, kasetler, linç kampanyaları kimin için yapılıyor 18 Temmuz 2024 | 1.559 Okunma Maaş farkına Erdoğan müdahale etti 17 Temmuz 2024 | 6.528 Okunma Trump suikastında Gizli Servis parmağı var mı 16 Temmuz 2024 | 4.471 Okunma Trump suikastından sonra sıra darbede mi 15 Temmuz 2024 | 3.867 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar