Özdağ’dan ‘İkinci kez ihraç edemezler’ itirazı

Ümit Özdağ’la ilgili kararın yargıdan dönmesi yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Meral Akşener, “Yargı çok hızlı çalıştı, bu çok manidar” dedi. Burada iktidara yönelik bir ima olduğu açık. Ümit Özdağ buna tepkiliydi.

İYİ Parti’den ihracı yargıdan dönen Ümit Özdağ’la konuştuğumuzda Muğla’ya ulaşmak üzereydi. Ancak Ümit Özdağ, Muğla’ya hareket etmeden önce bir gece yarısı yapılan operasyonla İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ’ın başkanlığı düşürüldü.

İl yönetimi istifa ettirilince İncilay Gezgin Şekerdağ, başkanlığı kaybetmiş oldu. Gece yarısı Muğla il yönetiminin istifa ettirildiği, hatta il başkanlığının kapısının anahtarının değiştirildiği iddiası söz konusu. Bizde parti içi mücadele çok sert geçiyor. Kadın genel başkanın yönettiği partide Ümit Özdağ’ın ihracına imza vermediği için kadın il başkanı tasfiye ediliyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener tarzı muhalefet 18 Şubat 2021 | 1.903 Okunma O milletvekili kim? 17 Şubat 2021 | 4.507 Okunma Milli Eğitim Bakanı ile köy okulunda 16 Şubat 2021 | 338 Okunma PKK’nın sivil katliamı ve Biden’ın sınavı 15 Şubat 2021 | 1.616 Okunma Seçim barajında iki alternatif 12 Şubat 2021 | 2.053 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar