Milli güvenlik sorunu

Her felaketten sonra ikinci bir felaket yaşıyoruz.

Her felaketten sonra ikinci bir felaket yaşıyoruz.

Deprem oluyor, sel geliyor, ormanlarımız yanıyor, insanlarımız ölüyor, cinayet işleniyor. Biz o derdimizi bırakıp sosyal medya terörü ile uğraşmak zorunda kalıyoruz.

Bu durum artık bir sosyal medya sorunu olmaktan çıktı. Tam olarak adını koyacak olursak bu durum artık bir milli güvenlik sorununa dönüştü.

Ormanlarımız yanıyor, insanlarımız yanıyor, börtü böcek yok oluyor. Ama bunlar içsavaş çıkarmak için sosyal medyayı bir silah olarak seçmişler, oradan yeni ateşler yakmanın peşindeler.

“Arkadaşlar durum vahim molotof düzeneği bulundu hala ciddiyeti kavrayamayanlar var iç savaş var şu an cayır cayır yakılıyoruz yetkililer artık devreye girsin ölümüz mü çıkacak buradan”

Bunlar için felaketin adı önemli değil. Ne olursa olsun onlar her felaketten bir kaos çıkarmanın peşindeler. Fedakâr insanlarımız canını yok sayarak yangını söndürmek için uğraşırken, onlar neyin peşinde?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erken seçim tahminlerini etkileyecek söylenti 20 Eylül 2021 | 2.562 Okunma Ödül gecesinde yaşananlar ve Erdoğan’ın rotası 17 Eylül 2021 | 1.187 Okunma Kılıçdaroğlu’nun siyasi final hesabı 16 Eylül 2021 | 1.894 Okunma Cumhurbaşkanlığı için yeni modeller 15 Eylül 2021 | 2.105 Okunma Öncelik hayat pahalılığı ve ekonomi 14 Eylül 2021 | 4.903 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar