Kılıçdaroğlu’nu daha büyük tehlike bekliyormuş

Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi Kemal Kılıçdaroğlu'nun saldırı sonrası sığındığı evde neler yaşadığını, nasıl büyük bir tehlike atlattığını yazdı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun sığındığı evden olası saldırıya karşı zırhlı araç ve kamuflajlı elbise ile çıkarılmak istendiğini belirtti. İşte Selvi'nin "Bu saldırıyı “Türkiye ittifakı”nı baltalamak isteyen “derin” bir yapının hamlesi olarak görüyorum." ifadelerini kullandığı yazısı..

Biz Kılıçdaroğlu’na saldırıya odaklandık ama CHP Lideri, koruma amacıyla alındığı evde de büyük bir tehlike atlatmış.Bu sözlerimden evin içinde Kılıçdaroğlu’na yönelik olumsuz bir müdahale yaşandığı sonucu çıkarılmasın.


Evin hanımı korkudan kapıyı açmak istememiş. Güçlükle ikna edilmiş. 

Kılıçdaroğlu’nun ilk sıralarda rengi sararmış bir hali varmış. Evin hanımından bir bardak su istemiş. Daha sonra soğukkanlılık hâkim olmuş. Sohbet etmiş. Ev sahibi çay yapmış ama içmeye fırsatları olmamış. İlk başta evden zırhlı araçla çıkarılma teklifini kabul etmemiş. Ama aracına saldırı olunca zırhlı aracı kabul etmek zorunda kalmış. Evden çıktığı fark edilmesin diye kamuflajlı elbise ile çıkarılmak istenmiş. “Nasıl geldiysem öyle çıkarım” demiş. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanı adayı Gül mü, İmamoğlu mu olacak? 23 Eylül 2019 | 4.393 Okunma Erdoğan, parti içi tartışmalar için ne dedi? 20 Eylül 2019 | 7.225 Okunma Erdoğan’dan erken seçim, yeni partiler ve MHP mesajı 19 Eylül 2019 | 16.352 Okunma Kabineden önce Erdoğan’ın siyaset tarzı değişiyor 18 Eylül 2019 | 12.243 Okunma Menderes’in idamından Erdoğan’ın mücadelesine 17 Eylül 2019 | 6.589 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum