Kılıçdaroğlu’nu daha büyük tehlike bekliyormuş

Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi Kemal Kılıçdaroğlu'nun saldırı sonrası sığındığı evde neler yaşadığını, nasıl büyük bir tehlike atlattığını yazdı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun sığındığı evden olası saldırıya karşı zırhlı araç ve kamuflajlı elbise ile çıkarılmak istendiğini belirtti. İşte Selvi'nin "Bu saldırıyı “Türkiye ittifakı”nı baltalamak isteyen “derin” bir yapının hamlesi olarak görüyorum." ifadelerini kullandığı yazısı..

Biz Kılıçdaroğlu’na saldırıya odaklandık ama CHP Lideri, koruma amacıyla alındığı evde de büyük bir tehlike atlatmış.Bu sözlerimden evin içinde Kılıçdaroğlu’na yönelik olumsuz bir müdahale yaşandığı sonucu çıkarılmasın.


Evin hanımı korkudan kapıyı açmak istememiş. Güçlükle ikna edilmiş. 

Kılıçdaroğlu’nun ilk sıralarda rengi sararmış bir hali varmış. Evin hanımından bir bardak su istemiş. Daha sonra soğukkanlılık hâkim olmuş. Sohbet etmiş. Ev sahibi çay yapmış ama içmeye fırsatları olmamış. İlk başta evden zırhlı araçla çıkarılma teklifini kabul etmemiş. Ama aracına saldırı olunca zırhlı aracı kabul etmek zorunda kalmış. Evden çıktığı fark edilmesin diye kamuflajlı elbise ile çıkarılmak istenmiş. “Nasıl geldiysem öyle çıkarım” demiş. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti ve CHP’nin seçim taktikleri 23 Mayıs 2019 | 5.872 Okunma O karar alınırken YSK’da ne yaşandı? 22 Mayıs 2019 | 10.709 Okunma AK Parti’nin sloganı ve seçim stratejisi 21 Mayıs 2019 | 7.565 Okunma Erdoğan kimin için ‘Ayarımda değil’ dedi? 20 Mayıs 2019 | 15.471 Okunma CHP’nin stratejisi ve kabine değişikliği söylentileri 16 Mayıs 2019 | 14.096 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum