Kılıçdaroğlu hapse girecek mi?

Ellerine fırsat geçse, Baykal’ı çarmıha gerip, Ecevit’i mezarından çıkarıp yargılayacaklar

Allah korusun. Durup dururken neden hapse girsin?

CHP Genel Başkanı’nın hapse girmesinin bedelini Türk demokrasisi ödeyebilir mi? Ana muhalefet lideri konuştuğu için dokunulmazlığı kaldırılıp hapse atılacak olsa ilk olarak ben karşı çıkarım.

Peki bu iş nereden çıktı?

Hakkındaki fezleke Meclis’e gelince Kılıçdaroğlu, “Erdoğan beni hapse attırmak istiyor” konulu bir video çekti.

Bahçeli’den de “Çıksın mahkeme karşısına, versin üzerine atılı suçlamaların hesabını. Dolandırıcı tosuncuk nasıl bedel ödeyecekse Kılıçdaroğlu da ödesin. Kılıçdaroğlu kendine güveniyorsa dokunulmazlığının kaldırılmasına bizzat kendisi önayak olmalı, karar sürecini bizatihi kendisi başlatmalıdır. Söz veriyorum, ilk kez CHP’ye destek vereceğiz, onlara ‘tamam’ diyeceğiz” çağrısı gelince CHP liderine hapis tehditi beni rahatsız etti. Meclis kulislerini araştırdım. Meclis’te Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığının kaldırılması yönünde bir hazırlık yok. Bırakın Kılıçdaroğlu’nu, diğer milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılması yönünde de bir çalışma yok.

.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sosyal medya düzenlemesi ne getiriyor? 23 Temmuz 2021 | 323 Okunma Erdoğan’ın MHP hassasiyeti 22 Temmuz 2021 | 819 Okunma Erdoğan hedefe kilitlenmiş 21 Temmuz 2021 | 4.436 Okunma Erdoğan’ın müjdesi ve bir adım sonrası 20 Temmuz 2021 | 960 Okunma Hangi parti hangi sosyal medyayı kullanıyor 19 Temmuz 2021 | 3.005 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar