İYİ Parti’den pis kokular geliyor

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi bu hafta 'İYİ Parti’den pis kokular geliyor' başlıklı yazısını kaleme aldı.

İYİ Parti’de istifalar, itiraflar nedeniyle bir deprem yaşanıyor.

Durmuş Yılmaz ve Bahadır Erdem’in istifasının son olmadığı söyleniyor. Şimdi gözler bir dönemler Meral Akşener’in en yakınındaki isimler olan Uğur Poyraz ve Ümit Dikbayır’a çevrilmiş durumda. Meral Akşener’in İYİ Parti grubunda yaptığı konuşma şifre mahiyetindeydi. İYİ Parti’yi iyi bilen bir isme sordum. Akşener’in konuşmasının şifrelerini şöyle çözdü:

EKREM İMAMOĞLU-MANSUR YAVAŞ

1- Akşener: “Finiş çizgisine kadar gelip, geriye koşanları da gördük.”

Bu sözün muhatabı Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu. Akşener, cumhurbaşkanı adayı olarak teklif etti. Her ikisi de söz vermişlerdi. Ama sonra geri adım attılar. Akşener’i yalnız bıraktılar. O nedenle Meral Hanım’ın ikisine yönelik öfkesi dinmiyor.

ÜMİT DİKBAYIR

2- Akşener: “İsterse en yakınım olsun vallahi değiştireceğim.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
MİT ile MOSSAD arasında casuslar savaşı mı yaşanacak 08 Aralık 2023 | 1.154 Okunma Denizbank yöneticileri Ponzi Seçil olayında ifadeye çağrılmış 07 Aralık 2023 | 2.632 Okunma İçişleri Bakanı ile konuştuklarımız ve izlenimim 06 Aralık 2023 | 1.451 Okunma İYİ Parti’nin kararı seçim sonuçlarını etkileyecek 05 Aralık 2023 | 3.007 Okunma İYİ Parti CHP ile seçim işbirliği kararı alacak mı 04 Aralık 2023 | 1.923 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar