Helalleşme mi tehdit mi karar verin

Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdulkadir Selvi'nin bugünkü (19.08.2022)''Helalleşme mi tehdit mi karar verin'' başlıklı yazısı.

Balıklı Rum Hastanesi’nde yangın çıkmıştı.

Yangından sonra Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Konstantin Yuvanidis, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gösterdiği ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyor. Bütün parti liderlerinin kendisini arayıp geçmiş olsun dileklerini ilettiğini söylüyor. O ana kadar Kılıçdaroğlu’nun aramadığını ifade ediyor.

Vay sen misin bunu söyleyen.

KAMERALARIN ÖNÜNDE TEHDİT

Ekrem İmamoğlu kameraların önünde Yuvanidis’i arıyor. Açıyor ağzını yumuyor gözünü. Kameraların önünde Yuvanidis’i tehdit ediyor, yetinmiyor bunu bir de sosyal medya hesabından paylaşıyor. Ben adamın aklını alırım havasında.

Rum vatandaşlarımızın hastanesinde yangın çıkmış. Ülkenin Cumhurbaşkanı hem yangını söndürme çalışmalarını yakından takip etmiş hem de yangından sonra Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Yuvanidis’i arayıp geçmiş olsun dileklerini iletmiş.

kendileriyle ilgilenmesinden dolayı memnun olmaz mı? Biz de bu ülkenin vatandaşıyız, Cumhurbaşkanı’mız bizimle de ilgileniyor, bizim de başımızda bir devletimiz var diye düşünmez mi?

BÖYLE Mİ HELLAŞECEĞİZ

Peki İmamoğlu bunun neyinden rahatsız oluyor?

Ama İmamoğlu büyük adam. Nasıl olur da Yuvanidis başta kendisine teşekkür etmez. Kurmuş kameraları, açmış telefonu, tehdit etmiş Yuvanidis’i, sonra bunu da bir marifet gibi sosyal medya hesabından yayınlamış.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beştepe'de 'Şut ve Gol' sergisi 01 Ekim 2022 | 131 Okunma Kılıçdaroğlu ile Akşener anlaştı mı 30 Eylül 2022 | 2.124 Okunma Akşener’in çıkışı Kılıçdaroğlu’nu vazgeçirecek mi 29 Eylül 2022 | 2.986 Okunma AK Parti’de milletvekili listeleri için ne soruldu 28 Eylül 2022 | 1.659 Okunma Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkanlığı’ndan istifa edecek mi 27 Eylül 2022 | 1.464 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar