Helalleşme mi tehdit mi karar verin

Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdulkadir Selvi'nin bugünkü (19.08.2022)''Helalleşme mi tehdit mi karar verin'' başlıklı yazısı.

Balıklı Rum Hastanesi’nde yangın çıkmıştı.

Yangından sonra Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Konstantin Yuvanidis, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gösterdiği ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyor. Bütün parti liderlerinin kendisini arayıp geçmiş olsun dileklerini ilettiğini söylüyor. O ana kadar Kılıçdaroğlu’nun aramadığını ifade ediyor.

Vay sen misin bunu söyleyen.

KAMERALARIN ÖNÜNDE TEHDİT

Ekrem İmamoğlu kameraların önünde Yuvanidis’i arıyor. Açıyor ağzını yumuyor gözünü. Kameraların önünde Yuvanidis’i tehdit ediyor, yetinmiyor bunu bir de sosyal medya hesabından paylaşıyor. Ben adamın aklını alırım havasında.

Rum vatandaşlarımızın hastanesinde yangın çıkmış. Ülkenin Cumhurbaşkanı hem yangını söndürme çalışmalarını yakından takip etmiş hem de yangından sonra Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Başkanı Yuvanidis’i arayıp geçmiş olsun dileklerini iletmiş.

kendileriyle ilgilenmesinden dolayı memnun olmaz mı? Biz de bu ülkenin vatandaşıyız, Cumhurbaşkanı’mız bizimle de ilgileniyor, bizim de başımızda bir devletimiz var diye düşünmez mi?

BÖYLE Mİ HELLAŞECEĞİZ

Peki İmamoğlu bunun neyinden rahatsız oluyor?

Ama İmamoğlu büyük adam. Nasıl olur da Yuvanidis başta kendisine teşekkür etmez. Kurmuş kameraları, açmış telefonu, tehdit etmiş Yuvanidis’i, sonra bunu da bir marifet gibi sosyal medya hesabından yayınlamış.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhalif araştırmacı Özer Sencar: Cumhur İttifakı 9 puan önde 06 Şubat 2023 | 4.025 Okunma Erdoğan’la yayına yansımayan konuşmalar 03 Şubat 2023 | 4.531 Okunma Erdoğan muhalefet milletvekillerine neden çağrı yaptı 02 Şubat 2023 | 2.356 Okunma Cumhurbaşkanı adayının açıklanma tarihi öne çekildi 01 Şubat 2023 | 2.877 Okunma Hani yalandı Meral Hanım 31 Ocak 2023 | 5.976 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar