Erdoğan’ın kritik uyarısı neydi?

Ramazan Bayramı’ndan sonra partiler İstanbul seçimlerinde vites büyütecekler. Seçim yaklaştıkça sloganlar da değişmeye başladı...

Ekrem İmamoğlu, “Her şey çok güzel olacak” sloganından sonra, “İmamoğlu varsa umut var” diye yola çıktı. Binali Yıldırım ise önce “Daha güzel olacak” demişti. Yıldırım bu kez, “Yine biz yaparız” diye karşımıza çıktı. Seçimler yaklaştıkça Binali Yıldırım’ın yeni sloganlarla İstanbul seçmenlerinin karşısına çıkacağı söyleniyor.

23 Haziran’ın bir eksiği ise bu seçimin şarkısının olmaması. AK Parti’nin o yönde bir arayışı olduğunu duyuyorum. Ama CHP “sessiz kampanya” yapmayı tercih ediyor. Kitleleri tedirgin etmemek için gösterişli kampanya yapılmayacak.

İMAMOĞLU’NUN KARADENİZ TURU

Ekrem İmamoğlu bayramdan sonra bir Karadeniz çıkarması yapacak. Bayramın ilk günü Trabzon Akçaabat’taki dedesinin mezarını ziyaret edecek. İmamoğlu, biyografisini kaleme aldığı Mevlüt Dede’sinin İstiklal Savaşı gazisi ve hacı olduğu vurguluyor, kendisine rol modeli aldığını söylüyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kayyım kararının altında ne var? 21 Ağustos 2019 | 18.316 Okunma Çanakkale’de yaşananlar ve CHP’nin sınavı 20 Ağustos 2019 | 4.782 Okunma Erdoğan’a karşı Erdoğan taktiğiyle 19 Ağustos 2019 | 9.570 Okunma Erdoğan’a hangi hurmadan alındı? 15 Ağustos 2019 | 4.553 Okunma Hacda demokrasiyi neden andım? 14 Ağustos 2019 | 3.667 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar