Erdoğan: ‘Bayrak değişimi yaşanacak’

Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, AK Parti'deki değişimin MKYK'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dile getirildiğini yazdı. Selvi'nin yazısına göre, "AK Parti'de bayrak değişimi yaşanacak." Selvi'nin yazısın bir diğer konusu seçim öncesinde sıkça gündem olan "İsrail'le ticaret.." Fatih Erbakan ayrıntısına dikkat...

Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim gecesinden itibaren AK Parti’de değişim işaretlerini veriyor.

Seçimlerde yaşanan yenilgiden sonra kamuoyunda da bir değişim beklentisi oluştu. Hem parti yönetiminde hem de kabinede değişim talebi yaşanıyor.

GEREĞİ YAPILACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki gün yapılan MKYK toplantısında seçim sonuçlarına ilişkin kapsamlı bir değerlendirme yapıyor. Seçimlerde alınan sonuçların her yönüyle değerlendirileceği ve gereğinin yapılacağını söylüyor.

“İçimizde değerlendirmelerimizi yapacağız. Bayrak değişimine gideceğiz” diyor.

Parti yönetiminde ve kabinede yapılacak olan değişim, ‘Seçimlerde verilen mesajı aldık’ demenin ilk adımı olarak görülüyor.

HEPİMİZ SORUMLUYUZ VURGUSU

Erdoğan, seçimlerin hemen ardından yapılan MYK toplantısında da “Başta ben olmak üzere bu masanın etrafındakilerin hepsi sorumlu” demişti. AK Parti’de güçlü bir değişim beklentisi olduğu bir gerçek. Bunun geciktirilmeden yapılması gerekiyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Reisi’nin ölümündeki suikast kuşkusu güçleniyor 23 Mayıs 2024 | 2.984 Okunma Pilot kabinindeki yangın suikast işareti mi 22 Mayıs 2024 | 2.827 Okunma Reisi’nin helikopteri düştü mü düşürüldü mü 21 Mayıs 2024 | 3.143 Okunma Siyasi komployu çökertecek sürprizler geliyor mu 20 Mayıs 2024 | 4.887 Okunma Mafyaya operasyon mu mafyanın siyasete kurduğu kumpas mı 17 Mayıs 2024 | 4.784 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar