Anketten Kılıçdaroğlu mu Özgür Özel mi çıktı

Yaklaşan seçim süreciyle birlikte artık anketlerin adını sık sık duymaya başlayacağız. Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi bu hafta 'Anketten Kılıçdaroğlu mu Özgür Özel mi çıktı' başlıklı bir yazı kaleme aldı.

MUHALEFET liderleri seçmenlerine bir zafer yaşatmayı başaramadılar ama her gün yaptıkları açıklamalarla travma üstüne travma yaşatıyorlar.

Seçimlerde yüzde 60’la kazanıyor diye muhalif seçmeni gaza getirdikten sonra seçim gecesi bir hüsran yaşattılar, bu yetmemiş gibi seçimden bu yana her gün yeni bir hayal kırıklığına yol açıyorlar.

Seçim gecesi “Öndeyiz” diye tweet atan Kılıçdaroğlu şimdi çıkmış, “Hepimiz hayal kırıklığına uğradık” diyor. Bu sözün doğrusu, “Hepimiz hayal kırıklığı yaşattık” olmalıydı. Seçim gecesi ilkokul çocuklarının tiyatro oyununda olduğu gibi canlı yayında Mansur Yavaş’ın kulağına eğilip, “Kazandık” diyen Ekrem İmamoğlu şimdi seçim hezimetinden kendine CHP genel başkanlığı koltuğu çıkarmaya çalışıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Teröristlerin hedefi Meclis miydi... Sınır ötesi operasyon gündemde mi 03 Ekim 2023 | 760 Okunma Ankara’daki terör saldırısı ve Meclis’ten notlar 02 Ekim 2023 | 1.071 Okunma Ermenistan Zengezur sözünü yerine getirmeli 29 Eylül 2023 | 870 Okunma Kılıçdaroğlu, erken seçim kampanyasını başlatacak 28 Eylül 2023 | 3.477 Okunma AK Parti’de değişim kongresi 27 Eylül 2023 | 1.002 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar