AK Parti ile Saadet ittifakı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Oğuzhan Asiltürk’ü ziyareti, Saadet Partisi’ni dalgalandırdı. Saadet Partisi’nde genel başkan Temel Karamollaoğlu ve onun etrafındaki bir grup, AK Parti ile ittifaka karşı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Oğuzhan Asiltürk’ü ziyareti, Saadet Partisi’ni dalgalandırdı.

Saadet Partisi’nde genel başkan Temel Karamollaoğlu ve onun etrafındaki bir grup, AK Parti ile ittifaka karşı. Zaten ittifakla ilgili haberlere en sert tepkiyi onlar gösteriyor. Amaçları AK Parti ile bir ittifak ihtimali olsa dahi onu engellemek. Ama bu denli telaş etmelerinin nedenini anlayamıyorum. Çünkü resmi bir ittifak görüşmesi yok.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyaretle ilgili olarak, “Oğuzhan Asiltürk geçmişte beraber olduğumuz, benim bir büyüğümdür. Benim bu ziyaretim hem bir nezaket, hem de bu ittifak meselesinde bir seçim ittifakı mı olur geleceğe yönelik, biz terörle mücadele verirken her türlü desteğin bizim yanımızda olması lazım. Biz yalnızlığı hissetmememiz lazım” dedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çelebi’den Kılıçdaroğlu’na yanıt: ‘Mektup arkadaşı aramıyoruz’ 21 Ocak 2021 | 3.594 Okunma CHP milletvekili Çelebi: ‘Muharrem İnce ile görüşüyoruz’ 20 Ocak 2021 | 4.313 Okunma Bahçeli’nin sokak çıkışı 19 Ocak 2021 | 5.013 Okunma Erdoğan bu işin peşini bırakmayacak gibi 18 Ocak 2021 | 9.149 Okunma Özdağ’dan ‘İkinci kez ihraç edemezler’ itirazı 15 Ocak 2021 | 4.959 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar