Dikkat! Bekamızı tehdit eden en büyük tehlike haramların yasallaşmasıdır

Dışarıda yedi düvele karşı büyük bir beka mücadelesi ve ölüm kalım savaşı verdiğimizi söylüyoruz. Ancak bekamızı tehdit eden bu yedi düvelin tüm kültür ve...

Dışarıda yedi düvele karşı büyük bir beka mücadelesi ve ölüm kalım savaşı verdiğimizi söylüyoruz. Ancak bekamızı tehdit eden bu yedi düvelin tüm kültür ve ahlaksızlığını içeride Milli Piyango, faiz, zina, içki, gibi yasal haramlar olarak toplumumuza sumaktan da geri durmuyoruz.

Bu haramların yasallaştığı, yaygınlaştığı, resmileştiği, vergiye bağlandığı toplumların başına bin türlü bela ve musibetin geldiğini ve sonunda yok olup gittiklerini her gün Kur’an’ımızdan okumamıza rağmen neden bu konularda elle tutulur bir adım atamıyoruz?

Yoksa Allah’ın tehdidini ABD’nin, İsrail’in ve batının tehdidinden daha mı az umursuyoruz? Haramlara dalan ve günahları meşrulaştıran toplumların nasıl helak edildiğini unutuyor muyuz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Eşler Arası Kavga ve Tartışma Ahlakı 25 Şubat 2018 | 1.306 Okunma Evlerimiz Dava ve Şehâdet Okullarımızıdır 18 Şubat 2018 | 704 Okunma Tebliğ ettiklerinizi temsil edebiliyor musunuz? 04 Şubat 2018 | 560 Okunma Devlet gibi evler 28 Ocak 2018 | 544 Okunma Sosyal Medyada Kul Hakları 21 Ocak 2018 | 732 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar