Girişimciliğin beşiği Gaziantep, koronayla mücadele ve MEB

Anadolu Kaplanı sıfatını en çok hak eden isimlerden biri de Gaziantep.Koşuyor, koşuyor, koşuyor. Dur durak bilmiyor. Kendisiyle yarışıyor. Kendi rekorlarını kendi kırıyor.

Anadolu Kaplanı sıfatını en çok hak eden isimlerden biri de Gaziantep.

Koşuyor, koşuyor, koşuyor.

Dur durak bilmiyor. Kendisiyle yarışıyor. Kendi rekorlarını kendi kırıyor.

Sanayide, tarımda, lezzette, turizmde, eğitimde, inovasyonda, üretimde, girişimcilikte ve özellikle de ticarette rol model kentlerimizden biri.

Herkes her şeyin en iyisini yapabilir ama onlar yaptıkları her işe sevgilerini, saygılarını, sempatilerini, güvenirliliklerini de katıyorlar. Onları farklı kılan da bu zaten!

Gaziantep Üniversitesi de tıpkı Çukurova, Atatürk, Dicle, Harran, Yüzüncü Yıl gibi bölgesel kalkınmanın lokomotifi olan üniversitelerimizden biri. Onunla, aklı ve bilimi referans aldılar, Hasan Kalyoncu ile de çıtayı yükseltip, dünyaya açıldılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sınav, sınav, sınav… Daha nereye kadar? 27 Kasım 2020 | 369 Okunma Yine unutuldular 25 Kasım 2020 | 179 Okunma Öğretmenler Günü, eziyete dönüşen eğitim ve pandemi 24 Kasım 2020 | 569 Okunma Antalya dibe vurdu 22 Kasım 2020 | 267 Okunma TÜBA, Türkiye Bilim Raporu’nu yayımladı 22 Kasım 2020 | 204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar