Anadolu Kaplanları, Eğitim Bilim Kurulu ve Dünya Gıda Günü!

Koronavirüs tüm dünyayı kasıp kavururken Anadolu kıpır kıpır. Hem de her köşesi... Adana, Bursa, Konya, Van, Gaziantep, Kocaeli, Malatya, Hatay, Manisa, Kayseri, Antalya, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Denizli, Sakarya, Eskişehir...

Koronavirüs tüm dünyayı kasıp kavururken Anadolu kıpır kıpır. Hem de her köşesi...

Adana, Bursa, Konya, Van, Gaziantep, Kocaeli, Malatya, Hatay, Manisa, Kayseri, Antalya, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Denizli, Sakarya, Eskişehir, Trabzon, Balıkesir, Mersin, Diyarbakır, Afyon, Zonguldak, Erzurum, Sivas ve daha niceleri.

Nereye giderseniz gidin, üretmeye devam ediyor...

Amerika’yı Amerika yapan değerlerin en başında, dünyanın en iyi üniversitelerinin bu ülkede bulunuyor olması gelir.

Anadolu Kaplanları olarak öne çıkan illerimize baktığımızda da en gözde üniversitelerimizin bu illerimizde olduğunu görürüz.


Örneğin bugünkü durağımız Bursa’ya bir göz atalım.

Uludağ Üniversitesi hemen her alanda ilk 10’a, tıp, veterinerlik başta olmak üzere bazı alanlarda da ilk 5’e girer!

Bursa Teknik Üniversitesi ve diğer devlet ve vakıf öğretim kurumları da alanlarında ciddi dikkat çekmeye devam ediyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İç turizm kurtarıcı olabilir mi? 25 Ekim 2020 | 55 Okunma Bir yılda bir fakülteden 330 bin üniversite mezunu!.. 25 Ekim 2020 | 1.741 Okunma Yalandan kim ölmüş! 24 Ekim 2020 | 652 Okunma Dünyanın en güvenilir kurumlarından biriydi ne hale geldi 23 Ekim 2020 | 611 Okunma Girişimciliğin beşiği Gaziantep, koronayla mücadele ve MEB 21 Ekim 2020 | 177 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar