Zeytinburnu'nda iki ayrı kazada 7 kişi yaralandı

ZEYTİNBURNU Anbarlı Köprüsü altında iki aracın karıştığı kazada 5 kişi yaralanırken, aynı noktada polis ekipleri çalışmalarını sürdürürken bir kaza daha meydana geldi. Kazada 2 kişi yaralandı.

Zeytinburnu'nda iki ayrı kazada 7 kişi yaralandı

ZEYTİNBURNU Anbarlı Köprüsü altında iki aracın karıştığı kazada 5 kişi yaralanırken, aynı noktada polis ekipleri çalışmalarını sürdürürken meydana gelen kazada da 2 kişi yaralandı. 

5 kişi yaralandı 
Kaza, 01:00 sıralarında Zeytinburnu Cevizlibağ Mevkii Anbarlı Köprüsü altında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; 16 MB 824 plakalı otomobil arıza yapınca köprü altında yol kenarına park etti.  Aynı yönde seyreden 34 FG 2308 plakalı Turhan Karademir yönetimindeki otomobil arızalı araca çarpmamak için yavaşladığı sırada arkadan gelen Oktay Adem Arslan yönetimindeki 34 JN 9460 plakalı otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle Turhan Karademir yönetimindeki otomobil bariyerlere çarptı. Kazada 5 kişi yaralandı. 
Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri yaralıları ambulansla çevredeki hastanelere götürdü.

"Bize çarptı bizde duvara tosladık"
Kazadan yara almadan kurtulan Turhan Karademir "Bu araba lastik değiştiriyordu bu şeritte, lastik değiştirdiğini fark ettim şerit değiştirecektim sol şeritten arabalar geliyordu ve arkadan baktım beyaz bir araba çok hızlı geliyor bir anda bize çarptı. Biz de duvara tostladık" dedi.

Turistleri taşıyan araca arkadan çarptı: 2 yaralı
Polis ekipleri kazayla ilgili tutanak tuttuğu sırada, aynı noktada ikinci bir kaza meydana geldi. Atatürk Havalimanı'ndan turistleri taşıyan bir araç önündeki kazayı görünce yavaşladı. Arkadan gelen bir otomobil hızla önündeki araca çarptı. Kazada 2 kişi hafif yaralandı.


İkinci kazayı gören bir sürücü "Kazayı görünce yavaşladı, arkadan gelen arabada çok hızlı geliyordu. Geldiği gibi vurdu. Çocuklar hafif yaralandı" dedi. Kaza nedeniyle Ankara istikametinde yoğun trafik oluştu. Kazaya karışan araçların çekici yardımıyla kaldırılmasının ardından trafik normale döndü.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Gele gele buraya da mı geldik? Gele gele buraya da mı geldik?
Neden Bakan Soylu istifasını istiyorlar...Şu fotoğrafa iyice bakın...Anlarsınız... Neden Bakan Soylu istifasını istiyorlar...Şu fotoğrafa iyice bakın...Anlarsınız...
Maltepe Mitingi Ekrem İmamoğlu'nun lehine mi? Maltepe Mitingi Ekrem İmamoğlu'nun lehine mi?
Pazar notları Pazar notları
PKK, KCK, YPG, YPJ, PYD, SDG, TAK, PJAK... PKK, KCK, YPG, YPJ, PYD, SDG, TAK, PJAK...
Hesaba sandalye ücreti eklemek yeni moda mı? Hesaba sandalye ücreti eklemek yeni moda mı?
Sihirli mazbatadan çıkan mühür Sihirli mazbatadan çıkan mühür
Mustafa Kemal Paşa'nın, Millet Meclisi'nin açılışından önce Sultan Vahideddin'e yazdığı ve "Amacımız sizi kurtarmaktır" dediği mektup Mustafa Kemal Paşa'nın, Millet Meclisi'nin açılışından önce Sultan Vahideddin'e yazdığı ve "Amacımız sizi kurtarmaktır" dediği mektup