Yenimahalle’ye 24 saat açık kütüphane

Muhtarlarla sık sık bir araya gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eşi Azize Yaşar ve Başkan Vekili Mehmet Kartal ile Batıkent muhtarlarının düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı.

Yenimahalle’ye 24 saat açık kütüphane

Muhtarlarla sık sık bir araya gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eşi Azize Yaşar ve Başkan Vekili Mehmet Kartal ile Batıkent muhtarlarının düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı.
La Mode Düğün Salonu’ndaki toplantıda muhtarlarla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Yaşar, muhtarlara 31 Mart’ta yeniden başkanlık koltuğuna oturduğu takdirde gerçekleştireceği projelerinden bahsetti.

Cumhuriyet Akademisi ile eşit eğitim
Projelerinden bir tanesinin Yenimahalle Cumhuriyet Akademisi olduğunu söyleyen Başkan Yaşar, “Cumhuriyet Akademisi ile kolej ve benzeri okullarda uygulanan fakat devlet okullarında uygulanmayan derslerin ve uygulamaların bu akademide verilmesini sağlayacağız. Akademi ile gençlerimizin ve çocuklarımızın kaliteli eğitim almalarını, eğitimde hiçbir yenilikten geri kalmamalarını hedefliyoruz” dedi.

Kütüphane 24 saat açık olacak
Projelerinin içerisinde yer alan Anne Üniversitesi ve Nöbetçi Kütüphane projesinden de bahseden Fethi Yaşar, “Batıkent’e nöbetçi kütüphane yapacağız. Bu kütüphane 7 gün 24 saat hizmete açık olacak. Burada aydınlık bir Türkiye için çocuklarımız okuyacak, ders çalışacak. Ayrıca bir de Anne Üniversitesi projemiz var. Annelerin ve anne adaylarının gebelik ve çocuk gelişimi hakkında eğitim görebilecekleri bir merkez inşa edeceğiz” diye konuştu.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Ankara Numune Hastanesi hizmete kapandı Ankara Numune Hastanesi hizmete kapandı
Kahramanmaraş’ta sarımsak hasadı başladı Kahramanmaraş’ta sarımsak hasadı başladı
Kars’ta tarihi hamamların restorasyon çalışmaları durdu Kars’ta tarihi hamamların restorasyon çalışmaları durdu
Gazeteci Sabahattin Önkibar’a Ankara'da yumruklu saldırıya uğradı Gazeteci Sabahattin Önkibar’a Ankara'da yumruklu saldırıya uğradı
Amasya’da doludan zarar gören tarım arazilerinde hasar tespit çalışmaları başladı Amasya’da doludan zarar gören tarım arazilerinde hasar tespit çalışmaları başladı
Aydın’da çiftçiler pamuk primlerindeki değişikliğe isyan etti Aydın’da çiftçiler pamuk primlerindeki değişikliğe isyan etti
SON HABERLER
Suûdîlere uyarı ve çağrı Suûdîlere uyarı ve çağrı
Kızamık şekeri yahut iki İsmail’den biri Kızamık şekeri yahut iki İsmail’den biri
Bu topraklarda İslâmî varlığımızın yok oluşunu seyredemeyiz! Bu topraklarda İslâmî varlığımızın yok oluşunu seyredemeyiz!
“Ay düştü! Eyvah darbe oldu” “Ay düştü! Eyvah darbe oldu”
Anadolu’nun her yeri cevher dolu, yeter ki ara ve işlemesini bil Anadolu’nun her yeri cevher dolu, yeter ki ara ve işlemesini bil
İsrail, Neoconlar ve “Irak 2.0” İsrail, Neoconlar ve “Irak 2.0”
Sandık eşikleri Sandık eşikleri
Yalanla yaşamak! Yalanla yaşamak!