Vodafone'dan yeni bir kampanya başlattı

Vodafone Red, müşterilerinin dijital ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir kampanya başlattı. Mart itibariyle Vodafone Red’e geçenler, Red’in dijital ayrıcalıklarından yararlanabilecek.

Vodafone'dan yeni bir kampanya başlattı

Vodafone Red, müşterilerinin dijital ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir kampanya başlattı. Mart itibariyle Vodafone Red’e geçenler, Red’in dijital ayrıcalıklarından yararlanabilecek.

Vodafone Red, müşterilerinin dijital ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir kampanya başlattı. Yapılan açıklamada; Mart itibariyle Vodafone’a yeni gelen aboneler, Vodafone kullanan aile üyelerini referans göstererek, mevcut Vodafone’lular ise yeni Red tarifelerine geçerek Vodafone Red’in dijital ayrıcalıklarından yararlanabilecek.

Red’den dijital ayrıcalıklar dünyası
Yapılan bilgilendirmede; Vodafone Red’in sunduğu ayrıcalıklar dünyasında, ev internetinden D-Smart üyeliğine ve Nesnelerin İnterneti’ne kadar pek çok alanda özel dijital fırsatlar bulunuyor. Yeni kampanya kapsamında Vodafone Red’li olanlar bu dijital ayrıcalıklardan birini seçebiliyor. Buna göre Vodafone Red’liler, Vodafone Evde İnternet ürününü yüzde 25’e varan indirimle; bireysel Nesnelerin İnterneti çözümlerinden oluşan V-Yaşam ürünlerinde kullanılan tarifeleri, D-Smart Aile Spor Paketi’ni ve Güvenli Depo, Dijital Güvenlik, Vodafone TV’den oluşan içerik paketini 12 ay boyunca kullanabilecek.

Engin Aksoy: "Red’li müşterilerimizin dijital deneyimini artırmak istiyoruz"
Vodafone Red’in ayrıcalıklarla dolu dünyasının her geçen gün genişlediğine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: "Gerek Vodafone abone bazında gerekse Türkiye genelinde dijitalleşmenin öncüleri haline gelen Red’lilere çeşitli ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz. Sadece bireylerin değil hanelerin de dijitalleşmesine öncülük etmek istiyoruz. Bir evde dijital ihtiyaç olan en önemli servisleri Vodafone Red’e gelenlere ayrıcalıklarla sunuyoruz. Yeni kampanyamız kapsamında Red’li olan bütün müşterilerimizi dijital ayrıcalık dünyasıyla dijitalleştiriyoruz. Onlara ev internetinden Nesnelerin İnterneti’ne kadar çeşitlenen çok özel fırsatlar geliştirdik. Red’li müşterilerimiz bu fırsatlardan birini seçerek dijital ayrıcalıklar dünyamızdan yararlanabilecek. ‘Ünlü değil Red’li’ konseptimiz kapsamında sunduğumuz yeni kampanyamızla daha fazla sayıda müşterimize Vodafone Red ayrıcalığını yaşatmayı hedefliyoruz. Yenilikçi ürün ve servislerimizle Vodafone Red müşterilerimizin dijital deneyimlerini artırmaya devam edeceğiz".

En dijital müşteri grubu
Ayrıca yapılan bilgilendirmede; Vodafone Red’liler, Vodafone’un en dijital müşteri grubunu oluştururken, mobil internet kullanımı yüzde 99’u, akıllı cihaz penetrasyonu yüzde 96’sı ve 4.5G kullanma oranı yüzde 76’i bulan Red’lilerin aylık mobil internet kullanımı ise 10 GB’ye ulaştığı kaydedildi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Osmaniye'de doğal gaz ve elektrikte enerji tasarrufu sağlayan cihaz yaptılar Osmaniye'de doğal gaz ve elektrikte enerji tasarrufu sağlayan cihaz yaptılar
Kiraz'a şehit ateşi düştü Kiraz'a şehit ateşi düştü
TÜBİTAK'a personel alınacak TÜBİTAK'a personel alınacak
Elazığ'da 690 öğrenciden "Atatürk İmzası" Elazığ'da 690 öğrenciden "Atatürk İmzası"
Muş'ta yoğun yağışlar nedeniyle çiftçiler mahsullerini bir ay geç ekti Muş'ta yoğun yağışlar nedeniyle çiftçiler mahsullerini bir ay geç ekti
Kayseri’de kontrolden çıkan ambulans takla attı: 2 yaralı Kayseri’de kontrolden çıkan ambulans takla attı: 2 yaralı
SON HABERLER
Kayıp AA muhabiri ilgili paylaşıma gözaltı Kayıp AA muhabiri ilgili paylaşıma gözaltı
Adana'da baraj gölünde erkek cesedi bulundu Adana'da baraj gölünde erkek cesedi bulundu
Samsun’da DEAŞ’tan 16 kişinin gözaltı süresi uzatıldı Samsun’da DEAŞ’tan 16 kişinin gözaltı süresi uzatıldı
Konya'da kafeye silahlı saldırı düzenlendi: 2 yaralı Konya'da kafeye silahlı saldırı düzenlendi: 2 yaralı
Elazığ'da köpeklerin saldırısına uğrayarak hayatını kaybeden yaşlı kadın defnedildi Elazığ'da köpeklerin saldırısına uğrayarak hayatını kaybeden yaşlı kadın defnedildi
İzmir'de Gizem'i 8 ay önce de dağlık alana götürüp dövmüş İzmir'de Gizem'i 8 ay önce de dağlık alana götürüp dövmüş
Manisa’da yeni su ücret tarifeleri belli oldu Manisa’da yeni su ücret tarifeleri belli oldu
YSK’da toplantı bitti YSK’da toplantı bitti