ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Vatandaş Seyhan nehrinde maket diye ihbarda bulundu ceset çıktı

Adana'da Seyhan nehri kenarında sabah yürüyüşüne çıkanlar makete benzettikleri cisimle ilgili olay yerine gelen güvenlik güçleri, dün akşam serinlemek için suya giren ve bir daha kendisinden haber alınamayan 19 yaşındaki gencin cesedini sudan çıkardı.

Vatandaş Seyhan nehrinde maket diye ihbarda bulundu ceset çıktı
20 Ağustos 2018

Adana’da vatandaşlar nehir kaybolan gencin sabaha karşı cansız bedenini buldu. Bir vatandaşın ilk başta maket sandık demesi dikkat çekti.
Olay, Çukurova İlçesi Özdemir Sabancı Bulvarı civarında Seyhan Nehrinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, dün akşam saatlerinde serinlemek için nehre giren 19 yaşındaki Ali Alkan Aslan, bir süre sonra su içerisinde kayboldu. Sabah saatlerinde ise yürüyüş yapan vatandaşlar gencin cansız bedenini suda görmesi üzerine durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis ekipleri, cankur yardımıyla cesedi sudan çıkarttı. Aslan’ın cesedi otopsisi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
Yusuf Göl isimli vatandaş ise,” Yatıyordum, şurada ceset var dediler. Biz maket var zannettik, baktık ki harbiden ceset. Hemen polisi aradık. Polis geldi, gerekeni yaptı” dedi.

Benzer Haberler