ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Ünlü oyuncu Demet Akbağ sandık başında panik yaşadı

Cumhurbaşkanlığı ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Beşiktaş’ta bulunan Tevfik Fikret İlkokuluna eşi ve oğlu ile birlikte oy kullanmak için gelen ünlü oyuncu Demet Akbağ oy kullanmak için girdiği kabinden görevlilere mühür taşması ile ilgili yardım istedi.

Ünlü oyuncu Demet Akbağ sandık başında panik yaşadı
24 Haziran 2018

Oyuncu Demet Akbağ, Cumhurbaşkanlığı ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde oyunu kullandı. İlk kez oy kullanan oğlu ve eşiyle Tevfik Fikret İlkokuluna gelen Akbağ, girdiği kabinden çıkarak görevlilere mührü biraz taşırdığını ve sorun olup olmayacağını sordu. Görevlilerin sorun olmayacağını söylemesi üzerine Akbağ, tekrar kabine girerek oyunu kullandı.
Oyuncu Demet Akbağ, Cumhurbaşkanlığı ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için oyunu kullandı. Beşiktaş’ta bulunan Tevfik Fikret İlkokulunda oy kullanan Demet Akbağ’a eşi ve ilk kez oy kullanan oğlu eşlik etti. Akbağ, oy kullanmak için girdiği kabinden çıkarak görevlilere mührü biraz taşırdığını ve sorun olup olmayacağını sordu. Bir sorun olmayacağı yanıtını alan Akbağ, tekrar kabine girerek oyunu kullandı.
Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Akbağ, ”Hayırlı uğurlu olsun diyelim. Oğlumla birlikte oy kullandık bugün. O da ilk kez oy kullanıyor bugün. Ailecek geldik oyumuzu kullandık. Evimizde oturup seçim sonuçlarını takip edeceğiz” dedi.

Benzer Haberler