ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Twitter’daki masaj paylaşımlarına kandı 2 bin 500 TL’den oldu

Kırklareli'nde twitter’da dolaşırken ‘masaj hizmeti verdikleri’ yönünde paylaşımlar yapan bir hesapla irtibata geçen bir kişi masaj yaptırmak için belirtilen hesaba, 7 seferde toplam 2 bin 500 TL yatırmasına rağmen hizmet alamayınca dolandırıldığı iddiasıyla şikayette bulundu.

Twitter’daki masaj paylaşımlarına kandı 2 bin 500 TL’den oldu
20 Haziran 2018

Kırklareli’de bir kişi, masaj bahanesiyle 2 bin 500 TL dolandırıldı.
Edinilen bilgiye göre, C.M. isimli bir vatandaş twitter’da dolaşırken ‘masaj hizmeti verdikleri’ yönünde paylaşımlar yapan bir hesapla irtibata geçti. Masaj yaptırmak isteyen C.M. kendisine belirtilen hesaba, 7 seferde toplam 2 bin 500 TL yatırdı ama masaj hizmeti alamadı.
C.M. isimli vatandaş dolandırıldığı şikayetiyle polis ekiplerine yaptığı başvuruda, sosyal medya sitesinde gezerken bir hesap ile karşılaştığını ve hesabın masaj hizmeti verdiğine yönelik paylaşımlar yaptığını ifade etti. C.M. hesap ile irtibata geçtiğini, sitede verilen numarayı aradığında telefonu bir kadının açtığını ve kadının kendisine söylediği hesaba, 7 seferde toplam 2 bin 500 TL yatırdığını belirtti. C.M. ödediği paranın karşılığında masaj hizmeti alamadığını ve sonrasında dolandırıldığını anladığını ifade ederek şikayetçi oldu. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Benzer Haberler