ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Tuzla'da benzin istasyonunda uzun namlulu silahlarla soygun

Tuzla'da Anadolu Mahallesi TEM Yanyolu Kanuni Caddesi Ankara istikametinde bulunan bir benzin istasyonuna uzun namlulu silahlarla gelen 4 kişi, kasiyeri etkisiz hale getirdikten sonra kasadaki para ile birlikte raflardaki sigaraları poşete doldurup geldikleri araçla kayıplara karıştılar.

Tuzla'da benzin istasyonunda uzun namlulu silahlarla soygun
24 Mayıs 2018

 TUZLA'da bir benzin istasyonunun marketine uzun namlulu silahlarla gelen 4 kişi kasada bulunan paraları ve raftaki sigaraları alıp kaçtı. 
Olay, Anadolu Mahallesi TEM Yanyolu Kanuni Caddesi Ankara istikametinde bulunan bir benzin istasyonunda saat 04.30 sıralarında meydana geldi. 

KASADAKİ PARAYI VE SİGARALARI ÇALARAK KAYIPLARA KARIŞTI
İddiaya göre, gri renkli bir otomobille gelen 4 kişi benzin istasyonunun marketine girdi. İçeriye giren hırsızlar, ellerindeki uzun namlulu silahlarla kasiyeri etkisiz hale getirdi. Daha sonra kasada bulunan bir miktar parayı poşet doldururken bir yanda rafta bulunan sigaraları alıp olay yerinden hızlıca kaçtı. İhbar üzerine çok sayıda polis ekipleri sevk edildi. Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı devriye ekipleri çevredehırsızların yakalanması için çalışma yaptı.

OLAY YERİNDE DELİL ARAŞTIRILMASI YAPILDI
Olay yerine gelen polis ekipleri benzin istasyonunda önlem alırken olay yeri inceleme ekipleri olayın gerçekleştiği yerde delil araştırması yaptı. Polis ekipleri benzin istasyonunda bulunan güvenlik kameralarını incelemeye alırken en olayla ilgili soruşturma başlatıldı.  

Benzer Haberler