ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Tutukluk yapan tabancayı kontrol eden doktor canından oldu

Konya'nın Akşehir ilçesinde bir tanıdığının düğününe giden pratisyen hekim Hasan Akdemir, oyun oynarken havaya ateş açmak için eline aldığı tabancanın tutukluk yapması üzerine kontrol etmek istediği silahın ateş alması sonucu yaralandı. Hastaneye kaldırılan doktor kurtarılamadı.

Tutukluk yapan tabancayı kontrol eden doktor canından oldu
06 Eylül 2018

KONYA'nın Akşehir ilçesinde, tutukluk yapan tabancasını kontrol etmek isterken yanlışlıkla kendisini vurduğu ileri sürülen pratisyen hekim Hasan Akdemir (39), ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Olay, dün saat 23.00 sıralarında Kozağaç Mahallesi'nde meydana geldi. Bir tanıdığının düğününe davetli olarak katılan sağlık ocağında pratisyen hekimlik yapan Hasan Akdemir, iddiaya göre düğünde eline aldığı tabancasıyla havaya ateş açmaya başladı. Bir süre sonra tutukluk yapan tabancasını kontrol etmek isteyen Akdemir, silahın ateş alması sonucu başından vuruldu. Davetlilerin ihbarı üzerine olay yerine çağrılan ambulansla Akşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Akdemir, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Benzer Haberler