ÇOK OKUNAN YAZARLAR

TEM'in Sakarya- İzmit arası 3 Ağustos'a kadar ulaşıma kapanacak

Sakarya Valiliği, TEM Adapazarı ve İzmit (Doğu) kavşakları arasındaki kısmın üst yapı onarım ve yenileme çalışması nedeniyle yarından itibaren otoyolda iki kavşak arasındaki bölüm gidiş- geliş olarak 3 Ağustos'a kadar sabah 08.00 ve 17.30 saatleri arası ulaşıma kapalı olacağını duyurdu.

TEM'in Sakarya- İzmit arası 3 Ağustos'a kadar ulaşıma kapanacak
25 Temmuz 2018

TEM yolu Adapazarı ve İzmit (Doğu) kavşakları arasındaki bölüm, üst yapı onarım çalışması sebebiyle yarından itibaren 3 Ağustos'a kadar 08.00- 17.30 saatleri arasında ulaşıma kapanacak.
Sakarya Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, TEM Adapazarı ve İzmit (Doğu) kavşakları arasında üst yapı onarım ve yenileme çalışması başlatıldığı belirtildi. Açıklamada, yarından itibariyle otoyolda iki kavşak arasındaki bölüm gidiş- geliş olarak 3 Ağustos'a kadar sabah 08.00 ve 17.30 saatleri arası ulaşıma kapalı olacağı ifade edildi.
TEM'deki ulaşımın çalışma saatlerinde Adapazarı ve İzmit kavşaklarında iki yönde de D-100 Karayolu'na yönlendirileceği kaydedildi. Valilik, onarım çalışmasıyla ilgili otoyolda emniyet tedbirleri alınarak gerekli işaretlemelerin yapıldığını açıklarken, sürücüleri de dikkatli olmaları yönünde uyardı.

 

Benzer Haberler