ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Takı töreninde damada merdane, biberon ve önlük taktılar

Tekirdağ Malkara'da muhasebeci 27 yaşındaki Didem Çolak ile evlenen dekorasyoncu 32 yaşındaki Celal Damarlı'nın düğünlerinde davetliler takı töreninde takılan eşyalarla şaşkına döndü. Celal Damarlı'nın arkadaşları, takıların yanı sıra damada önlük, hamur açma merdanesi ve biberon gibi eşyalar taktı.

Takı töreninde damada merdane, biberon ve önlük taktılar
07 Mayıs 2018

TEKİRDAĞ'ın Malkara ilçesinde Celal Damarlı (32) ile Didem Çolak'ın(27) düğünlerinde arkadaşları damada mutfakta kullanması için önlük, hamur açması için merdane, süt, biberon gibi eşyalar taktı.
Malkara'da dekorasyon işleriyle uğraşan Celal Damarlı ile muhasebecilik yapan Didem Çolak, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Düğünde takı töreni sırasında sıraya giren arkadaşları damat Celal Damarlı'ya para ve altın yanı sıra mutfakta kullanması için önlük, mama önlüğü, kalp ışıldak, ayva, hamur işi açımında kullanılan merdane, süt, biberon, emzik, gül ile birçok eşya takarak mutluluklar diledi. Takı sırasında takılanları gören çift ile davetliler şaşkınlık yaşadı.
Damada sürpriz yapmak istediklerini belirten Celal Damarlı'nın arkadaşları, çocukluk arkadaşlarına yaptıkları uygulamanın bir gelenek olduğunu söyleyerek, çifte mutluluk dilediler.

Benzer Haberler