ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Sinop’ta evlerinde ölü bulunan 2 gençle ilgili bonzai kuşkusu

Sinop'un Boyabat ilçesinde dün gece bir araya gelen 23 yaşındaki İbrahim Çetinkaya ile arkadaşı 25 yaşındaki Gökhan Öztürk gece döndükleri evlerinde bir daha uyanmadılar. Sağlık ekiplerinin kontrolünde iki gencin öldüğü tespit edilirken gençlerin kişisel eşyaları arasında bonzai bulundu.

Sinop’ta evlerinde ölü bulunan 2 gençle ilgili bonzai kuşkusu
14 Nisan 2018

 SİNOP’un Boyabat ilçesinde, 2 arkadaş farklı mahallelerdeki evlerinde yataklarında ölü bulundu.
İddiaya göre, dün gece bir araya gelen İbrahim Çetinkaya (23) ile arkadaşları Gökhan Öztürk (25) ve Y.G., bir süre sonra farklı mahallelerdeki evlerine döndü. Ardından bu sabah saatlerinde Karacaören Mahallesi'nde oturan Gökhan Öztürk ile Yıldız Mahallesi'nde ikamet eden İbrahim Çetinkaya sabah uyanmayınca aileleri odalarına girdi. Çocuklarının hareketsiz bir halde yattığını fark eden aileler, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekiplerin yaptığı ilk müdahalede her iki gencin de öldüğü tespit edildi. Yapılan incelemelerde İbrahim Çetinkaya ile Gökhan Öztürk'ün kişisel eşyaları arasında sentetik uyuşturucu bonzai bulundu.
Polis tarafından gözaltına alınan Y.G.'nin olayla ilgili bir şey hatırlamadığını söylediği öğrenilirken, soruşturma sürüyor.

 

Benzer Haberler