ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Sıcaktan bunalan İstanbullu geceyi sahil kenarında geçirdi

İstanbul'da gün soyu süren aşırı sıcaktan bunalan vatandaşlar akşam saatlerinde havanın serinlemesiyle birlikte kendisini sahil kenarına attı. Çocuklar sahilde gönüllerince oynarken, kameralara da renkli görüntüler yansıdı.

Sıcaktan bunalan İstanbullu geceyi sahil kenarında geçirdi
22 Temmuz 2018

 İSTANBUL'da sıcaklardan bunalan vatandaşlar, akşam saatlerinde havanın serinlemesiyle birlikte kendilerini sahillere attı. Bazı vatandaşlar sahilde mangal yaparken bazıları da çay içip balık tuttu. Çocuklar sahilde gönüllerince oynarken, kameralara da renkli görüntüler yansıdı.  Zeytinburnu sahilde adım atacak yer olmazken, vatandaşlar gece boyu sahil kenarlarında aileleriyle vakit geçirdi. 
Gecenin ilerleyen saatlerinde ise bazı vatandaşlar Eminönü Galata Köprüsü'nde balık tutarak vaktini geçirdiği görüldü. Eşiyle köprüde balık tutmaya gelen Cen Yüksektepe "İstediğimiz gibi balık yok,istavrit balığı var. Yarına mangal yakmayı düşünüyoruz" dedi. Köprüde azı vatandaşların da semaverde çay demlediği görüldü. Bu sırada iki turist kadın ise Galata Köprüsü'nde manzaranın tadını çıkardı. 

Benzer Haberler