ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Sevgilisi olmayanlar için 14 şubatta yapılacaklar

Sevgilisi olmayanlar 14 Şubat'ı nasıl geçirebilir? 14 Şubatta yapılması gerekenler? Cevapla Tv Uzmanlarından İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın sizler için tavsiyelerde bulundu.

13 Nisan 2018

Günlerden 14 Şubat 2019 Sevgililer günü ama sizin sevgiliniz yok mu? O zaman bu haber size göre Cevapla Tv Uzmanlarından İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın tavsiyelerde bulundu. İşte Cevapla Tv Uzmanlarından İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın'ın tavsiyeleri

Sevgiliniz olmuyorsa öncelikle lütfen üzülmeyin herlesin kendi içerisindeki sevgiyi bulması onu hissetmesi kendi ile sevgili olması kıymetli birşey kendinize ilginizi şevkatinizi kendinizi beğendiğinize dair sevdiğinize dair sözleri söylebilirsiniz. Normalde günlerinizi nasıl geçiriyorsanız o şekilde geçirebilirsiniz siz kendinize çiçek alın eğer sevgiyi yaşamak istiyorsanız siz öncelikle sevgi olun ilgiyi beğeniyi siz kendinize verin etrafınızla paylaşın işte o zaman sevgi sevgili kadın erkek ilişkisinden çıkıp çok daha geniş kitlelere yayılabilir evrensel hala gelebilir.

Kaynak: Cevapla Tv

Benzer Haberler