ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Sevgilimize nasıl romantik bir sürpriz hazırlayabiliriz?

Sevgiliye yapılacak ilginç sürprizler nelerdir? İlginç doğum günü sürpriz fikirlerini sizlere Cevapla Tv Uzmanlarından İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın veriyor.

13 Nisan 2018

Erkek sevgiliye sürpriz fikirleri, sevgiliye el yapımı sürpriz fikirleri, sevgiliye sürpriz yapma teknikleri hakkında Cevapla Tv Uzmanlarından İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın'ın bilgilendiri videosunu izleyebilirsiniz. 

Sürpriz hazırlamanın heyecanını hissetmek çok keyiflidir. Yaratıcılığınızı, hayal gücünüzü sınırsızca kullanabilirsiniz. Hiç yapılmamış şeyleri yapmanın daha fazla heyecan verdiğini söyleyebilirim. Bir kağıt kalem alın ve sevdiğiniz öncelikle hoşlandığınız şeyleri yazın ve bunları farklı, yaratıcılığınızı katacak şekilde, romantik bir duygu hissederek nasıl paylaşabilirsiniz, kağıdın üzerine aklınıza gelen herşeyi yazın. Hiçbir şekilde bu sade mi olur diye düşünmeyin içinizden gelenleri tamamen kağıda aktarın sonra da onları hayata geçirmek için harekete geçin ve her zaman yaptığınız her eylemi büyük bir neşe ve keyifle yapın işte o zaman sürprizin tadı da keyifli olur.

Kaynak: Cevapla Tv

Benzer Haberler