ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Sepaş Enerji, en iyi fotoğraf çekeni Çoşkun Aral’la Kapadokya'ya gönderecek

İnsan ve doğa arasındaki ilişkiye dikkat çekmek adına Sepaş Enerji tarafından düzenlenen “Doğanın Enerjisi” adlı fotoğraf yarışmasında dereceye girenler ünlü fotoğrafçı Çoşkun Aral ile birlikte Kapadokya'da fotoğraf çekme hakkı kazanacak.

Sepaş Enerji, en iyi fotoğraf çekeni  Çoşkun Aral’la Kapadokya'ya gönderecek
02 Nisan 2018

Sepaş Enerji, insan ve doğa arasındaki ilişkiye dikkat çekmek adına “Doğanın Enerjisi” adlı fotoğraf yarışmasını düzenliyor. 1 Nisan- 20 Mayıs arasında düzenlenecek yarışmaya Kocaeli, Bolu, Düzce ve Sakarya’da ikamet eden 18 yaşından büyük tüm bireyler katılabilecek. Yarışma sonunda dereceye giren ilk üç kişi Coşkun Aral ile birlikte Eylül ayında Kapadokya’ya giderek Çoşkun Aral’dan fotoğraf dersi alma fırsatı yakalayacak. Ayrıca yarışma kapsamında birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin TL ve üçüncüye ise bin TL para ödülü verilecek. Seçilen fotoğraflar Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’da sergilenecek.
Yarışmaya bir fotoğrafçı en fazla 4 fotoğraf ile katılabilecek. Telefonla çekilen fotoğraflar değerlendirmeye alınacak. Yarışmaya katılmak isteyenlerin ise detaylı bilgiye SEPAŞ Enerji’nin internet adresi üzerinden ulaşabileceği bildirildi.

Benzer Haberler