Şehit Komiser Yardımcısı Özel Harekat Polisi Şükrü Can Kayadibi törenle memleketine uğurlandı

ŞANLIURFA’nın Halfeti ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik düzenlenen operasyonda şehit düşen Komiser Yardımcısı Özel Harekat Polisi Şükrü Can Kayadibi’nin cenazesi, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen törenin ardından memleketi Ankara’ya gönderildi.

Şehit Komiser Yardımcısı Özel Harekat Polisi Şükrü Can Kayadibi törenle memleketine uğurlandı

ŞANLIURFA'nın’nın Halfeti ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik düzenlenen operasyonda şehit düşen Komiser Yardımcısı Özel Harekat Polisi Şükrü Can Kayadibi’nin cenazesi, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen törenin ardından memleketi Ankara’ya gönderildi.

Halfeti ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik gerçekleştirilen operasyonda şehit olan Komiser Yardımcısı Özel Harekat Polisi Şükrü Can Kayadibi’nin Türk bayrağına sarılı naaşı, adli tıp kurumundan meslektaşları tarafından alınarak Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Bahçesine getirildi. Burada şehidin eşi, anne ve babası ile Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve çok sayıda meslektaşının katılımıyla şehit Kayadibi için tören düzenlendi. Törende şehidin annesi, babası eşi ve ağabeyinin gözyaşları yürekleri dağladı.
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, törende yaptığı açıklamasında, “Şükrü Can kardeşimiz, kısacık bir hayat sürdüğü bu dünyadan, hayatı ihayetlendirmenin en şereflisiyle ebediyete uçtu, Peygamber Efendimize komşu oldu” ifadelerini kulandı.

İl Müftüsü Mehmet Taştan’ın yaptığı duanın ardından Kayadibi’nin cenazesi, GAP Havalimanı’nda hazır bekletilen uçakla toprağa verilmek üzere memleketi Ankara’ya gönderildi.

ÇOK OKUNAN HABERLER
Abdurrahman Dilipak'tan çok konuşulacak İmamoğlu yazısı: "İmamoğlu İslam'ı" Abdurrahman Dilipak'tan çok konuşulacak İmamoğlu yazısı: "İmamoğlu İslam'ı"
Nedim Şener'den çarpıcı yazı: Ülkü ocağında FETÖ'cü Asena! Nedim Şener'den çarpıcı yazı: Ülkü ocağında FETÖ'cü Asena!
Habertürk yazarı Nagehan Alçı'dan Trabzon'da yaşanan olaylara sert tepki Habertürk yazarı Nagehan Alçı'dan Trabzon'da yaşanan olaylara sert tepki
Hilal Kaplan'dan çok konuşulacak Davutoğlu yazısı! Eski defterleri açtı! Hilal Kaplan'dan çok konuşulacak Davutoğlu yazısı! Eski defterleri açtı!
Abdulkadir Selvi'den kulis: AK Parti ve kabinede revizyon ne zaman? Abdulkadir Selvi'den kulis: AK Parti ve kabinede revizyon ne zaman?
Star yazarı Ahmet Kekeç'ten olay yorum: "Sermişler postu Rus kanalına, Erdoğan’a veriştirip duruyorlar!" Star yazarı Ahmet Kekeç'ten olay yorum: "Sermişler postu Rus kanalına, Erdoğan’a veriştirip duruyorlar!"
SON HABERLER
ABD 'müttefik' Türkiye'yi 'hasım' ilan ederse... ABD 'müttefik' Türkiye'yi 'hasım' ilan ederse...
İhtimaldir İhtimaldir
Adalar’da fayton meselesi Adalar’da fayton meselesi
Gündem Suriye Gündem Suriye
Asya’ya açılmak Asya’ya açılmak
CHP’nin stratejik başarısı neden sürecek! CHP’nin stratejik başarısı neden sürecek!
Medrese gerçeği Medrese gerçeği
Bu kez de 30 Ağus-tosladı! Bu kez de 30 Ağus-tosladı!