ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Şehit ateşi düşen Manisa Salihli'deki festival iptal edildi

Manisa Salihli'de yapılacak olan 28. Geleneksel Hıdırellez Şenlikleri ve Uluslararası 4.Motosiklet Festivali; Şırnak’ta el yapımı patlayıcının(EYP) infilak etmesi sonucu Jandarma İstihbarat Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Kozak şehit düştüğü haberinin gelmesi üzerine iptal edildi.

Şehit ateşi düşen Manisa Salihli'deki festival iptal edildi
12 Mayıs 2018

Manisa’nın Salihli ilçesine şehit ateşi düştü, ilçede gerçekleştirilecek olan 28. Geleneksel Hıdırellez Şenlikleri ve Uluslararası 4.Motosiklet Festivali iptal edildi.
Şırnak’ta PKK’lı teröristlerin döşediği el yapımı patlayıcının(EYP) infilak etmesi sonucu Jandarma İstihbarat Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Kozak şehit düştü. Kozak’ın şehit düşmesinin ardından Salihli Belediyesi tarafından düzenlenen ve pazar günü Sart Mahallesi’nde gerçekleştirilecek olan 28. Geleneksel Hıdırellez Şenlikleri ile kısa adı SETMOG olan Salihli Enduro-Touring Motosiklet Grubu üyelerinin öncülüğünde düzenlenen ve Adala Mahallesi’nde gerçekleştirilecek olan Uluslararası 4.Motosiklet Festivali konserleri iptal edildi. Festivalde gerçekleştirilecek olan Necati ve Saykolar işle Kıraç konserinin iptal edildiği, pazar akşamına kadar devam edecek olan festivalin ise dostluk kampı olarak devam edeceği belirtildi.

Benzer Haberler