ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Sakarya Nehri’ne düşen gencin 4 gün sonra cesedi bulundu

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde aadaşlarıyla birlikte balık tutmaya giden ve dengesini kaybederek Sakarya Nehri’ne düşen ve gözden kaybolan Batuhan Çelik için SAKDER, AFAD, SAKE ve dalgıçların yaptığı aramalarda 4 gün sonra olay yerinin 5 km uzağında ceset bulundu.

Sakarya Nehri’ne düşen gencin 4 gün sonra cesedi bulundu
18 Ağustos 2018

Balık tutmak için gittiği Sakarya Nehri’ne düşen ve 4 gündür ekiplerce aranan Batuhan Çelik’in cansız bedenine ulaşıldı. Çelik, otopsi yapılmak üzere Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’ne gönderildi.
Olay, Adapazarı ilçesi Rüstemler Mahallesi’nde 14 Ağustos günü meydana gelmişti. Arkadaşlarıyla birlikte balık tutmaya giden Batuhan Çelik, dengesini kaybederek Sakarya Nehri’ne düşmüş ve gözden kaybolmuştu. Haber verilmesi üzerine SAKDER, AFAD, SAKE ve dalgıçlar bölgede arama yaptı. Yapılan geniş kapsamlı aramada gencin cesedine olay yerinin 5 kilometre uzağında bulunan Doğancılar köyü mevkiinde ulaşıldı.
Acı haberi alan yakınları gözyaşlarına boğulurken, Çelik’in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’ne gönderildi.

Benzer Haberler