ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Sağlık Bakanının koruma aracı başka koruma aracı ile çarpıştı; 7 polis yaralı

Elazığ'da toplantıya katılan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, programının ardından havayolu ile Ankara'ya geçtiği sırada bakanı takip eden koruma araçları Ertaç Havalimanı'na giderken başka bir koruma aracı ile çarpıştı. Kazada 7 polis yaralandı.

Sağlık Bakanının koruma aracı başka koruma aracı ile çarpıştı; 7 polis yaralı
23 Ağustos 2018

 MALATYA'da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın konvoyunda görevli koruma araçlarının çarpışması sonucu 7 polis hafif şekilde yaralandı.
Kaza, dün akşam saatlerinde Sanayi Kavşağı alt geçidinde meydana geldi. Elazığ'da toplantıya katılan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, programının ardından havayolu ile Ankara'ya geçti. Bakan Koca'yı takip eden koruma ekipleri Malatya'dan kalkacak uçakları için Ertaç Havaalanı'na doğru hareket etti. Kente varan koruma araçları sanayi alt geçidinde bir başka koruma otomobiliyle çarpıştı. Kazada 7 polis hafif şekilide yaralandı. Yaralılar ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 7 polis tedavileri sonrası taburcu edilip Ankara'ya gönderilirken, kazayla ilgili inceleme başlatıltı.

Benzer Haberler