ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Prof Dr Nihat Hatipoğlu açıkladı! Silikon taktırmak günah mı?

Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu merak edilen soruları cevaplamaya devam ediyor. Dinimizde silikonun yeri nedir? Kadının göğüs estetiği günah mıdır? Göğüs estetiği caiz midir? Kocası istediği taktirde kadının silikon taktırabileceğini Cevapla Tv Uzmanı Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu dile getirdi.

09 Nisan 2018

Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu Cevapla Tv kamerasının karşısına geçti. Merak edilen soruları sizle için cevapladı. Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu'nun tüm cevaplarını izlemek için kaynak kısmında bulunan link tıklayarak izleyebilirsiniz.

Dinimizde silikonun yeri nedir? Göğüs estetiği günah mıdır? Sorularına Cevapla Tv Uzmanı Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu şu şekilde cevap verdi. 

‘Tıbbi bir gereksinim varsa erkek göğüsüne müdahale edebilir. Kadınların göğüsü ise yalnızca eşine helaldir. Eşi dışında herhangi birinin, kadının göğüs bölgesini görmesi caiz değildir. Ancak bazı insanlar göğüsüyle ilgili problem yaşayabilir ve eşi silikon taktırmasına onay veriyorsa silikon takılabilir. Çünkü o bölge sadece kendisi ve eşarasında kalan bir bölgedir.’

Kaynak: Cevapla Tv

Benzer Haberler