ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Ortaokul öğrencileri iftar sofrasında kep fırlattılar

Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesinde İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, ilçe protokolünün de katıldığı iftar programında öğretmenleri ile birlikte ilahiler söyledikten sonra mezuniyet diplomalarını aldılar. Öğrenciler için iftar sonrası kep fırlatma töreni yapıldı.

Ortaokul öğrencileri iftar sofrasında kep fırlattılar
08 Haziran 2018

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesi İmam Hatip Ortaokulu’nda iftar ile beraber mezuniyet töreni heyecanı yaşandı ve muhteşem bir geceye imza atıldı.
Düzenlenen törende önce öğrenciler ve protokol üyeleri iftar yapıp oruçlarını açtılar. Ardından İmam Hatip Ortaokulu öğrencleri ve öğretmenleri ilahiler söylediler. Program sonunda öğrencilere mezuniyet diplomaları protokol tarafından verildi ve kep atma töreni ile program sona erdi.
Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer, yaptığı açıklamada, ’’Bugün öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz bizlere maneviyatı yüksek bir mezuniyet günü yaşttılar. Ortaokul 8. sınıf öğrencilerimiz iftar ile birlikte mezuniyet törenlerini birleştirmişler. Okudukları ilahiler ve oluşturdukları manevi hava görülmeye ve yaşanmaya değerdi. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.
Programa Çavdarhisar Kaymakamı Kadir Yurdagül, Belediye Başkanı Halil Başer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ginyas Kaya, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Benzer Haberler