ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Ömer Halisdemir için İstanbul’dan Niğde’ye bisikletle gidecekler

15 Temmuz anma programları kapsamında Türkiye genelinde birbirinden farklı etkinlikler düzenlenirken İstanbul Arnavutköy'den yola çıkacak amatör ve profesyonel bine yakın sporcu İstanbul'dan alacakları toprağı Ömer Halisdemir'in mezarına götürecek.

Ömer Halisdemir için İstanbul’dan Niğde’ye bisikletle gidecekler
06 Temmuz 2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Arnavutköy Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu iş birliğiyle, 15 Temmuz şehit ve gazilerini anmak amacıyla gerçekleştirilen ‘Şehit Ömer Halisdemir Bisiklet Turnuvası’ için geri sayım başladı.

15 Temmuz anma programları kapsamında Türkiye genelinde birbirinden farklı etkinlikler düzenleniyor. 9 Temmuz Pazartesi sabahı Arnavutköy’de başlayacak olan bisiklet turnuvasında, ilçe merkezinden 09.45’te harekete geçecek profesyonel ve amatör bine yakın bisikletçi, Arnavutköy’den aldığı toprağı Şehit Ömer Halisdemir’in mezarına götürecek.

Arnavutköy'den aldıkları toprakla, Niğde'ye doğru pedal çevirmeye başlayacak profesyonel bisikletçilere engelli sporcular ve amatör bisikletçiler de 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne kadar eşlik edecek.

Benzer Haberler