Nedim Şener: 6’lı masayı kuşatan FETÖ’nün KHK taktiği

Hürriyet Gazetesi yazarlarından usta gazeteci Nedim Şener, "Nedim Şener: 6’lı masayı kuşatan FETÖ’nün KHK taktiği" isimli bir yazı kaleme aldı.

Gazeteci Nedim Şener "6’lı masayı kuşatan FETÖ’nün KHK taktiği" isimli köşe yazısında, FETÖ'nün 6'lı masaya 'bize muhtaçsınız mesajı' vermek istediğini iddia etti.

Şener, yazısında şu ifadeleri kullandı: "FETÖ’cülerin başını çektiği KHK’lılara yönelik organizasyonlar 70’e yakın ilde örgütlenirken, asıl amaçlarının, OHAL Komisyonu’nun da mağduriyetini tespit ettiklerinin değil, KHK ile ihraç edilenlerinin tamamının kamuya geri döndürülmesi olduğunu söylüyorlar. Bunun için de HDP gibi taktik izleyerek, 6’lı masaya “Bize muhtaçsınız” mesajı ile oy baskısı yapıyorlar."

NEDİM ŞENER'İN YAZISINI DİNLEMEK İÇİN LİNKİ TIKLAYIN

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti? Anadolu'da öldürülen 10 Ermeni'nin kesilen kafası Paris'e gizlice nasıl gitti?
MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti MHP lideri seçime beş kala çıkmasını beklediğim tartışmayı erkene çekti
Söylemiştir söylemiştir!.. Söylemiştir söylemiştir!..
CHP'de İmamoğlu sorunu CHP'de İmamoğlu sorunu
İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor İmamoğlu, alternatif il teşkilatı kuruyor
Mide bulandıran öykü Mide bulandıran öykü
Huzurlu bir hayat hakkı Huzurlu bir hayat hakkı
Kağıttan kurtarıcı Kağıttan kurtarıcı