ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Muğla'da göçük altında kalan işçilerden birinin cesedi bulundu

Yatağan ilçesinde termik santralin kömür bandının çökmesi sonucu göçük altında kalan işçilerden Sezgin Kılıç’ın cesedine ekiplerin 12 saatlik çalışmasının ardından ulaşıldı. Göçük altındaki Seray Şimşek ile ilgili çalışmalar sürüyor.

Muğla'da göçük altında kalan işçilerden birinin cesedi bulundu
20 Temmuz 2018

Muğla’nın Yatağan ilçesindeki termik santralde göçük altında kalan işçilerden Sezgin Kılıç’ın cesedine ulaşıldı.
Yatağan ilçesinde termik santralin kömür bandının çökmesi sonucu göçük altında kalan işçilerden Sezgin Kılıç’ın cesedine ekiplerin 12 saatlik çalışmasının ardından ulaşıldı. Göçük altındaki Seray Şimşek’i arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.
Yatağan Termik Santral önünde işçilerin yakınlarının bekleyişleri sürerken, Termik Santral Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Yurtseven yaptığı açıklamada, “Bugün sabah meydana gelen kazada mahsur kalan işçilerimizden Sezgin Kılıç isimli arkadaşımızın biraz önce cansız bedenine ulaşıldı. Diğer işçi kardeşimiz Seray Şimşek’in bedenine ulaşılması konusunda ekipler yoğun bir çalışma sergiliyor şu anda. Sanıyorum biraz sonra onun da akibeti belli olacak. Yerinin tespit edildiği konusunda bilgi var. O da biraz sonra netleşir” dedi.
Öte yandan Sezgin Kılıç’ın eşi Şahinder Kılıç eşinin cansız bedenine ulaşılmasının ardından sinir krizleri geçirdi. Genç kadın yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışılırken, araç ile santralden ayrıldı.

Benzer Haberler