ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Maşa başında nasıl kilo verilir?

Maşa başında kilo verme yöntemleri nelerdir? Masa başında kilo verebilmek mümkün mü? Masa başında kilo verebilmenin mümkün olduğunu söyleyen Cevapla.tv Uzmanlarından Diyetisyen Neslihan Aktepe sizler için önerilerde bulundu. Neslihan Aktepe'nin dikkat edilmesi gereken en önemli konu bolca hareket edilmesi gerektiği dile getirdi.

30 Mart 2018

Diyet yapmanın en zorlu kısımlarından birtanesi de diyet listesine uygun yemek bulmak. Özellikle çalışan insanlar için diyet yemek bulmak zor, iş yerinde form tutmak için yapılması gerekenleri sizler için araştırdık. Diyet denilince akla gelen önemli isimlerden ve Cevapla.tv Uzmanlarından Diyetisyen Neslihan Aktepe'ye mikrofonlarımızı uzattık. Neslihan Aktepe'nin tüm videolarına ulaşmak için Kaynak kısmında bulunan link tıklayabilirsiniz. 

Masabaşında kilo verebilmek mümkün evet yanlış duymadınız. Sabah kahvaltınızda haşlanmış yumurta, peynir veya omlet tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinizi yağsız ızgara. Öğleden sonra  ara öğün yapıp kan şekerinizi dengelersiniz. Akşam yemeği hafif bir sebze veya salata olabilir. Öğle yemeğinizi yedikten sonra direk masabaşında oturmak yerine biraz hakaret etmeniz çok iyi olacaktır. Günlük 2,5 LT su tüketmeyi unutmayın. 

Sağlıklı ara öğün tarifleri

1 avuç kuru üzüm

Kepekli tost

10-15 adet yaban mersini

10 badem

Humus

1 bardak kefir

1 bardak ayran

3 tam ceviz

2 top dondurma

Kaynak: Cevapla.tv

Benzer Haberler